DEAR DOER HUG ME BODY SCRUB, është scrub për trupin, i cili largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë këtë të fundit të butë dhe të mbushur plot me hidratim.  Formulimi i tij unik, intensive heq qelizat e vdekura të lëkurës me kokrrat e tij eksfoluese i cili në bashkim me ujin kthehet në një shkumë të lehtë. Ndërsa, përmbajtja me ekstrate sheqeri heq papastërtitë e lëkurës si me magnet, madje edhe mikropluhurin duke e lënë lëkurën vetëm të pastër dhe pa asnjë papastërti të grumbulluar në pore. Aroma unike e krijuar nga bashkëpunimi me traditën 100-vjeçare të parfumerisë Provence ofron një përvojë të rehatshme dhe ringarkuese duke ju dhuruar një lëkurë super të butë dhe të lëmuar pas dushit tuaj!

Formula e saj është hipoalergjike, vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate.

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës DEAR DOER HUG ME BODY SCRUB, ka cerifikatë VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE.

*300ml

Gjatë dushit aplikoni një sasi të konsiderueshme në trup të lagur dhe masazhojeni butësisht. Më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Përbërësit "magjik"

ekstrate sheqeri 

Lista e plotë e përbërësve

SUCROSE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SORBETH-30 TETRAOLEATE, 1,2-HEXANEDIOL ,  FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DEXTRIN PALMITATE/ETHYLHEXANOATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL,  CAMELLIA SINENSIS SEED OIL, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL

Dear Doer është një markë bukurie, vegane që sjell gëzim në jetën e përditshme me përbërës ushqyes dhe një aromë gjallëruese. Nëse ndiheni të mbërthyer në monotoninë e rutinës së përditshme, merrni një moment për t'i shtuar qëllimin atyre momenteve. Detyrat që dikur i shihnit si të lodhshme, tani mund të sjellin vlerë dhe lumturi në ditën tuaj. Dear Doer është një burim frymëzimi dhe inkurajimi që frymëzon vrullin përpara. Aroma e tyre karekterisike është e krijuar në bashkëpunim me një kompani globale të parfumeve me 100 vjet histori me bazë në Grasse, Francë - kryeqyteti i parfumeve në botë. Me burim nga lulet aromatike të Grasse dhe prodhuar nëpërmjet metodave tradicionale që mbrojnë mjedisin. Aroma e tyre do të sjellë një prekje pozitiviteti në hapësirën dhe ditën tuaj. Gjithashtu, të gjitha produktet  vegane janë bërë me përbërës natyralë, me bazë bimore dhe nuk testohen kurrë te kafshët.

DEAR DOER Hug Me Body Scrub

1,800 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI