DEAR DOER Dazzling Body Scrub, është scrub për trupin, i cili largon butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë këtë të fundit të butë dhe të mbushur plot me hidratim. Formulimi i tij unik, me përbërës pastrues me origjinë bimore, i cili në bashkim me ujin kthehet në një shkumë të lehtë shpërbën plotësisht të gjitha papastërti që grumbullohen nga agjentët e jashtëm. Ndërsa, përmbajtja me ekstrat të rrushi të shtuar në celulozën hidratuese me origjinë bimore ndihmon në adresimin e hiperpigmentimit të lëkurës dhe njëtrajtësmin e tonit të saj.  Aroma unike e krijuar nga bashkëpunimi me traditën 100-vjeçare të parfumerisë Provence ofron një përvojë të rehatshme dhe ringarkuese duke ju dhuruar një lëkurë super të butë dhe të lëmuar pas dushit tuaj!

Formula e saj është hipoalergjike, vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate.

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës DEAR DOER, ka cerifikatë VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE.

*300ml

Gjatë dushit aplikoni një sasi të konsiderueshme në trup të lagur dhe masazhojeni butësisht. Më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Përbërësit "magjik"

ekstrat rrushi

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glycinate, Perlite, Glycerin, Sodium Lauroyl Glutamate, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Fragrance, Gaultheria Procumbens (Wintergreen) Leaf Extract, Crambe Abyssinica Seed Oil, Palmitic Acid, Cellulose Acetate, Disodium EDTA, Myristic Acid, Stearic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Potassium Benzoate, Hydroxyacetophenone, Benzyl Salicylate

Dear Doer është një markë bukurie, vegane që sjell gëzim në jetën e përditshme me përbërës ushqyes dhe një aromë gjallëruese. Nëse ndiheni të mbërthyer në monotoninë e rutinës së përditshme, merrni një moment për t'i shtuar qëllimin atyre momenteve. Detyrat që dikur i shihnit si të lodhshme, tani mund të sjellin vlerë dhe lumturi në ditën tuaj. Dear Doer është një burim frymëzimi dhe inkurajimi që frymëzon vrullin përpara. Aroma e tyre karekterisike është e krijuar në bashkëpunim me një kompani globale të parfumeve me 100 vjet histori me bazë në Grasse, Francë - kryeqyteti i parfumeve në botë. Me burim nga lulet aromatike të Grasse dhe prodhuar nëpërmjet metodave tradicionale që mbrojnë mjedisin. Aroma e tyre do të sjellë një prekje pozitiviteti në hapësirën dhe ditën tuaj. Gjithashtu, të gjitha produktet  vegane janë bërë me përbërës natyralë, me bazë bimore dhe nuk testohen kurrë te kafshët.

DEAR DOER Dazzling Body Scrub

2,000 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI