Trajtimi i flokëve DARYA Momori Peach Moist & Cohesive Hair Cream nga marka më e re japoneze DAYRA është trajtim i duhur për flokët tuaj nëse dëshironi riparim, volum dhe hidratim të thellë. Formulimi i pasur me vaj pjeshke është i dizajnuar për të përmirësuar shëndetin e flokëve, duke i lënë ata të butë dhe të shëndetshëm, pa ndjesi ngjitëse apo flokë të rënduar. Rekomandohet për të gjithë ata që vuajnë nga flokë të dëmtuar për shkak të trajtimit të shpeshtë me produkte kimike, flokë të hollë, të thatë, apo të ashpër.Trajtimi gjithashtu është i përshtatshëm për hidratimin e lëkurës së duarve tuaja.

Për të përfituar një efekt maksimal, sugjerojmë që të përdoret së bashku me serumin e po të njëjtës linjë:  DARIYA Momori Peach Rich Shiny Hair Oil Serum 

Formula e saj është vegane dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, sulfate, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

*150gr

Pas larjes me shampoo dhe tharjes me peshqir, aplikojeni në gjatësinë e flokëve. Gjithashtu mund t’a aplikoni përpara përdorimit të pajisjeve stiluese, si: tharëse flokësh, pjastër etj., për të mbrojtur flokët nga dëmtimi i nxehtësisë. Mund të aplikohet edhe në flokë të thatë. 

Përbërësit "magjik"

ekstrakti i arganit dhe ekstrakt pjeshke

Lista e plotë e përbërësve

Water, PG, dimethicone, myristyl alcohol, BG, glycerin, diphenylsoloxyphenyl trimethicone, aminopropyl dimethicone, ethanol, ethylhexylglycerin, γ-docosalactone, steartrimonium chloride, cetanol, tri (caprylic / capric acid) glyceryl , Hydroxyethyl cellulose, phenoxyethanol, behentrimonium chloride, peach kernel oil, peach fruit extract, EDTA-2Na, flavor

 

DARYA Momori Peach Moist & Cohesive Hair Cream

1,000 ALL 1,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI