Keni flokë të brishtë, të dëmtuar dhe pa jetë? Me anë të trajtimit CP-1 Premium Hair Treatment, do t’i dhuroni atyre hidratim, shkëlqim dhe shumë volum, falë përbërësit kyç proteinës CP-1. Ajo përmban keratinë të hidrolizuar & pluhur të proteinave të keratines. Ky trajtim përmban gjithashtu ekstrakt nga qiunoa, plot 11 proteina dhe 17 lloje aminoacidesh. Aminoacidet janë përbërësi kryesor i flokëve, që ndihmojnë në rritjen e tyre të shëndetshme dhe të fortë. Përthithet lehtësisht nga rrenjët e fijeve të flokut, duke mos lënë aspak ndjesi ngjitëse apo flokë të rënduar. E sugjerojmë për këdo që ka këto problematika: flokë të dëmtuar për shkak të lyerjes së shpeshtë, flokë të hollë dhe pajetë, flokë me maja të dyzuara, flokë të ashpër, flokë të thatë. Formula e këtij trajtimi ka pH 5.5.

*25ml

Pasi të keni larë flokët me shampoo, aplikojeni në flokë, sidomos në pjesët e dëmtuara dhe mbajeni për 10-15 minuta. Për një trajtim më efikas, gjatë pritjes mbështilleni kokën me një peshqir. Më pas shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Përbërësit “magjik”

aminoacide, ekstrakte qiunoa, proteina, keratinë e hidrolizuar

Lista e plotë e përbërësve

Purified Water, Glycerin Dimethicone, Amodimethicone Cetyl Alcohol Cetearyl Alcohol Cyrlopentasiloxane Stea Trimonium Chloride Behen Trimonium Chloride Set Limonium Chloride Shea Butter Dimethaconol, Glyceryl Stearate, P. Easy-100 Stearate, Butylene Glycol, Quinoa Seed Extract, Hydroxyethyl Cellulose, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride Hydrolyzed Silk Spanish Licorice Root Extract Jojoba Seed Oil, Hydrolyzed Mill Protein, Collagen Elastin Keratin Amino Acid Cytrick Acid Star Anise Extract Caprylyl Glacial Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Keratin, Golden Extract Lysine, Histidine Alginine Aspartic Acid Threonine Serine Glutamic Acid Proline, Glycine, Ilanine, Valine, Methionine Isoleucine, Leucine Tyrosine Phenal Ilanine Cysteine ​​Argan Kernel Oil, Camellia Seed Oil Sweet Almond Oil, Coconut Oil, Sunflower Seed Oil Drumstick Seed Oil, Disodium Iditae Ceramide Enpihydrogenated Lecithin Tocopheryl Acetate, 12-Nucleic Acid Diol, Fragrance, Yellow No. 5 (CI1 598 5) Yellow No. 4 (Q19140), Lanalul

Marka numër 1 e produkteve të flokut që produktet e saj shiten 4 të tilla në 1 minutë! Produktet e saj konsistojnë në një trajtim gjithëpërfshirës të flokut, të krijuar nga artistët e flokut (parukierë) profesional të salloneve të bukurisë CP-1. Ky sallon është një klinikë e përkujdesjes së flokut që prodhon produkte me përbërje të aminoacideve dhe proteinave, të ngjashme me ato të vetë flokut. Kjo markë mundëson që floku të pësojë një ndryshim të kënaqshëm çdo ditë. Filozofia e saj: SO EASY! JUST TRY!, SHUMË THJESHTË! VETËM PROVOJE! 

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

CP-1 Premium Hair Treatment

750 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI