Serumi COSRX Pure Fit Cica është një serum qetësues, i cili qetëson menjëherë lëkurën e dobët ose të irrituar. Depërton thellësisht për të qetësuar lëkurën në mënyrë efektive dhe të shpejtë. I formuluar me Kompleksin Pure Fit Cica-7 dhe ekstraktin e lëkurës së shelgut të Pinus Pinaster. Përbërja CICA-7 Complex ka përqëndrimin më të lartë ndër gjithë produktet me centella asiatica ose siç njihet cica, me plot 7 përbërës nga vetë bima: ekstrakt centella asiatica, ekstrakt nga gjethja e centella asiatica, ekstrakt nga rrënja e centella asiatica, asiaticoside, acid asiatic, acid madecassic,madecassoside. Pastron, forcon, rigjallëron, dhe hidraton lëkurën. Gjithashtu shërben për trajtimin e akneve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën sensitive dhe atë me tendencë akneike.

Formula e saj nuk përban paraben, alkool, sulfate, vaj mineral dhe aromë artificiale.

*30ml

Pas pastrimit të lëkurës dhe vendosjes së tonerit, aplikoni serumin 3-4 sprucime në fytyrë, qafë dhe dekolte, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Me pas vazhdoni me hapat e tjerë të rutinës suaj.

Përbërësit “magjik”

Cica, 7 përbërës të bimës Centella Asiatica (ekstrakt centella asiatica, ekstrakt nga gjethja e centella asiatica, ekstrakt nga rrënja e centella asiatica, asiaticoside, acid asiatic, acid madecassic,madecassoside)

Lista e plotë e përbërësve

Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Root Extract, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Water, Pinus Pinaster Bark Extract, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Madecassoside

COSRX Pure Fit Cica Serum

2,850 ALL 3,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI