Tashmë, produktet kundër plakjes së lëkurës nuk janë më vetëm për grupmosha të veçanta dhe mund të thuhet me siguri se parandalimi është lufta më e sigurt kundër saj! Nëse jeni duke kërkuar për një toner për t'i dhuruar lëkurës hidratim sa më të thellë, shkëlqim, forcim të barrierës mbrojtëse, vitalitet dhe elasticitet, atëherë toneri M.A.Peptide Facial Toner i Cos De BAHA do të jetë përgjigja për ju. I formuluar me Kompleks Peptidesh dhe Acid Hialuronik, ky toner qetësues është një hap kyç në qetësimin dhe freskimin e lëkurës si edhe balancimin e pH të lëkurës. Formulimi me Peptiden: Matrixyl 3000 (Palmitoyl Tripeptide-1 & Palmitoyl Tetrapeptide-7), stimulon sintezën e përbërësve të matricës jashtëqelizore dhe eliminon mungesën e elementëve të rëndësishëm strukturorë për lëkurën. Gjithashtu, përmbajtja me argireline ndihmon në relaksimin e muskujve të fytyrës dhe dekurajon formimin e linjave të reja, duke funksionuar si një botoks natyral. Tekstura e tij e plotë përshtatet për lëkurën e thatë, të dehidratuar, sensitive dhe për këdo që do të mbajë në balancë yndyrë-lagështi në të.

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, sulfate, paraben, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial, vajra esencial.

*200ml

Pasi të keni pastruar lëkurën nga çdo papastërti me larësin e rutinës suaj, hidhni një sasi të konsiderueshme të tonerit në tampon pambuku ose në duar dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë, derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Shmangni zonën rreth syve dhe buzëve. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj.

Përbërësit "magjik"

Matrixyl 3000 (Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7), argireline, (Acetyl Hexapeptide-8).

Lista e plotë e përbërësve

Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Matrixyl 3000 (Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7), Argireline (Acetyl Hexapeptide-8), Beta-Glucan, Allantoin,*Rosa Damascena Extract,*Lavandula Angustifolia Flower Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract,*Melissa Officinalis Leaf Extract, *Artemisia Vulgaris Extrac

Marka Cos De BAHA është një markë koreano-jugore, e themeluar në vitin 2018. Edhe pse e re në treg, kjo markë ka një koleksion të gjerë produktesh, si: serume, toner dhe kremra të ndryshëm për kujdesin e lëkurës, të cilët adresojnë problematika të ndryshme. Të gjitha produktet e markës Cos De BAHA prodhohen në laboratorë të certifikuar nga Ministria e Sigurisë së Ushqimit dhe Barnave Korenë e Jugut. Produktet Best Seller dhe më të shitur të markës janë: serumi me acid azelaic, serumi me niacinamide dhe kremi me peptide. Produktet e kësaj marke janë të gjitha vegane, të testuara dermatologjikisht dhe nuk përmbajnë përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial. Të gjitha produktet e markës Cos De BAHA  janë të prodhuara në Korenë e Jugut. 

Cos De BAHA PT M.A Peptide Facial Toner

1,700 ALL 2,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI