Nëse keni lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe një barrierë çdo herë e më të dëmtuar ju sugjerojmë: Cos De BAHA HP Hyaluronic Acid B5 (D-Panthenol) Serum! Gjithashtu me maturimin e lëkurës, gradualisht fillon humbja e lagështinë së nevojshme, duke nxjerrë në pah vijat e mimikës dhe rrudhat në të. Ky serum i ofron lëkurës hidratim të thellë në lëkurë, duke i dhuruar kësaj të fundit një pamje më të shëndetshme dhe plot shkëlqim. Acidi hialuronik dhe panthenoli, të njohur ndryshe si "mbretërit e hidratimit", përveç hidratimit të thellë, forcojnë barrierën natyrale të lëkurës duke e mbrojtur atë nga dëmtimet e radikaleve të lira apo agresorëve të jashtëm. Panthenoli (Vitamina B5), ofron lëmim të vijave të holla dhe rrudhave pasi bën të mundur dhe rigjenerimin e plotë të lëkurës! Ky serum është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, kryesisht për atë të thatë dhe të dehidratuar.

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale dhe ngjyrues artificial.

*30ml

Përdoret 1 herë në ditë (në mëngjes ose në mbrëmje) pas aplikimit të tonerit apo esencës. Aplikoni 1-2 pika në duar dhe shpërhapeni atë në fytyrë, qafë dhe dekolte, derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj.

*Këshillë: Duke qenë se ndjeshmëria ndaj acidit hialuronik ndryshon nga një person në tjetrin, sugjerojmë që në fillim ta testoni produktin në një zonë të vogël para se ta përdorni. Për ta testuar, aplikoni një sasi të vogël, pas veshit ose nën mjekër dhe prisni 2-3 minuta. Nëse nuk shfaqet asnjë shqetësim, mund të vazhdoni përdorimin e tij pa asnjë shqetësim..

Përbërësit "magjik"

acid hialuronik, panthenol, ekstrakt i gjethes aloe vera, niacinamide, allantion

Lista e plotë e përbërësve

Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Glycerin, Panthenol (Vitamin B5 4%), Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Rosa Damascena Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract 

Marka Cos De BAHA është një markë koreano-jugore, e themeluar në vitin 2018. Edhe pse e re në treg, kjo markë ka një koleksion të gjerë produktesh, si: serume, toner dhe kremra të ndryshëm për kujdesin e lëkurës, të cilët adresojnë problematika të ndryshme. Të gjitha produktet e markës Cos De BAHA prodhohen në laboratorë të certifikuar nga Ministria e Sigurisë së Ushqimit dhe Barnave Korenë e Jugut. Produktet Best Seller dhe më të shitur të markës janë: serumi me acid azelaic, serumi me niacinamide dhe kremi me peptide. Produktet e kësaj marke janë të gjitha vegane, të testuara dermatologjikisht dhe nuk përmbajnë përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial. Të gjitha produktet e markës Cos De BAHA  janë të prodhuara në Korenë e Jugut.

Cos De BAHA HP Hyaluronic Acid B5 (D-Panthenol) Serum

2,100 ALL 2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI