*BEST EYELINER: CLIO WATERPROOF PEN LINER KILL është fitues i çmimit: “Best of Eyeliner” të Best of K-Beauty™ 2014!

CLIO Superproof Pen Liner Kill, është riformulimi i shumëpritur, dhe formula e përmirësuar e WATERPROOF PEN LINER KILL. Një eyeliner i papërshkueshëm nga uji dhe me super qëndrueshmëri, i cili ofron ngjyrë intensive dhe linja precize! Formula e tij është e lëngshme, por jetëgjatë dhe rezistent ndaj ujit. Kjo falë formulimit me rrëshirë polare, e cila përmban polimere të forta që ndihmojnë eyeliner-in të qëndrojë gjatë gjithë ditës, duke mos u shpërbërë apo lënë njollë. Maja e tij është unike, pasi vjen shumë e hollë dhe lejon aplikim të lehtë dhe të saktë. Është perfekt për të krijuar "sy mace" dramatik (Cat Eye) ose pamje delikate të përditshme!

*0.55ml

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

Aplikojeni nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm të syrit përgjatë vijave të qerpikëve. Produkti duhet tundur mirë para përdorimit.

Përbërësi "magjik"

Rrëshirë polare

Lista e plotë e përbërësve

WATER,AMMONIUM STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER,BUTYLENE GLYCOL,BLACK2 (CI 77266),ALCOHOL,BEHENETH-30,PHENOXYETHANOL,ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER,METHYLPARABEN,POLYGLYCERYL-3 DISILOXANE DIMETHICONE ,PROPYLPARABEN,SODIUM HYDROXIDE,DISODIUM EDTA

CLIO PROFESSIONAL është një markë koreano-jugore me bazë në distriktin Seongdong, Seul, Koreja e Jugut. E krijuar në vitin 1993 ofron produkte profesionale kozmetike. Me kalimin e kohës, kompania u degëzua në produkte të tjera të kujdesit të lëkurës, flokëve dhe trupit duke lançuar kështu markat: Peripera në vitin 2005, Goodal në vitin 2011 dhe Healing Bird në vitin 2017. Në vitin 2012 marka koreano-jugore CLIO PROFESSIONAL hapi dyqanin e saj Club Clio duke shitur të gjitha produkteve e markave të saj. Deri në fundin e vitit 2016 marka numëron plot 95 dyqane! Të gjitha produktet mbeten shumë të preferuara dhe të shitura në Korenë e Jugut dhe gjithë Europën. Fondatina kompakte është produkt “Bestseller” tashmë në KORAL SECRETS! Duke punuar me një ekip kërkimi dhe zhvillimi me bazë në Evropë, marka zhvillon vazhdimisht koleksione të reja për t'iu përshtatur tendencave dhe stinëve.

 

CLIO Superproof Pen Liner Kill

1,400 ALL 1,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI