Nëse jeni i/e re në grimin me eyeliner, me siguri mund të ndjeheni të mbingarkuar për të zgjedhur eyeliner-in e duhur nga të gjitha opsionet e shumta. Por, ne do t'ju japim këshillën tonë më të mirë. ZgjidhCLIO Superproof Brush Liner Killer. Pse? Sepse aplikimi është më i lehtë dhe synon një pikënisje të shkëlqyer për fillestarët e eyeliner-it. Një eyeliner i papërshkueshëm nga uji dhe me super qëndrueshmëri, i cili ofron ngjyrë intensive dhe linja precize! Formula e tij është e lëngshme, por jetëgjatë dhe rezistent ndaj ujit. Kjo falë formulimit me rrëshirë polare, e cila përmban polimere të forta që ndihmojnë eyeliner-in të qëndrojë gjatë gjithë ditës, duke mos u shpërbërë apo lënë njollë. Maja e tij mikrofibër lejon aplikim të lehtë dhe të saktë. Është perfekt për të krijuar "sy mace" dramatik (Cat Eye) ose pamje delikate të përditshme!

*0.55ml

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

Aplikojeni nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm të syrit përgjatë vijave të qerpikëve. Produkti duhet tundur mirë para përdorimit.

Përbërësi "magjik"

Rrëshirë polare

Lista e plotë e përbërësve

​ WATERETHYLHEXYL ACRYLATE/METHYL METHACRYLATE COPOLYMERBUTYLENE GLYCOLBLACK2 (CI 77266)1,2-HEXANEDIOLALCOHOLAMMONIUM ACRYLATES/METHYL STYRENE/STYRENE COPOLYMERACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMERPHENOXYETHANOLBEHENETH-30METHYLPARABENTRIETHANOLAMINEPROPYLPARABENAMINOMETHYL PROPANOLDISODIUM EDTASODIUM BENZOATE

CLIO PROFESSIONAL është një markë koreano-jugore me bazë në distriktin Seongdong, Seul, Koreja e Jugut. E krijuar në vitin 1993 ofron produkte profesionale kozmetike. Me kalimin e kohës, kompania u degëzua në produkte të tjera të kujdesit të lëkurës, flokëve dhe trupit duke lançuar kështu markat: Peripera në vitin 2005, Goodal në vitin 2011 dhe Healing Bird në vitin 2017. Në vitin 2012 marka koreano-jugore CLIO PROFESSIONAL hapi dyqanin e saj Club Clio duke shitur të gjitha produkteve e markave të saj. Deri në fundin e vitit 2016 marka numëron plot 95 dyqane! Të gjitha produktet mbeten shumë të preferuara dhe të shitura në Korenë e Jugut dhe gjithë Europën. Fondatina kompakte është produkt “Bestseller” tashmë në KORAL SECRETS! Duke punuar me një ekip kërkimi dhe zhvillimi me bazë në Evropë, marka zhvillon vazhdimisht koleksione të reja për t'iu përshtatur tendencave dhe stinëve.

CLIO Superproof Brush Liner Killer

1,700 ALL 2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI