PRAKTIK, I MPREHTË dhe I HOLLË! CLIO Sharp So Simple Waterproof Pencil Liner, është zgjidhja perfekte për fillestarët ose këdo që dëshiron një eyeliner pa pasur problem në aplikim. Maja vetë-mprehëse është e hollë (vetëm 2 mm) dhe goxha e pigmentuar, duke sjellë definicion dhe linja precize. Nga ana tjetër, formula e këtij produkti është e lëngshme, por rezistente, jetëgjatë dhe e papërshkueshme nga uji, duke mos u shpërbërë apo lënë njollë. Thjesht rrotullojeni lapsin në një drejtim për të zgjatur majën e lapsit dhe rrotullojeni në drejtimin tjetër për ta tërhequr. Për të parandaluar thyerjen e majës, përpiquni ta hapni aq sa ju nevojitet për ta përdorur.

*0.43 x 0.79 x 5.04

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

Aplikojeni nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm të syrit përgjatë vijave të qerpikëve. 

Lista e plotë e përbërësve

Trimethylsiloxysilicate, Methyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Ceresin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Synthetic Wax, Cetyl Alcohol, Acrylates/Stearyl Acrylate/Dimethicone Methacrylate Copolymer, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Titanium Dioxide (CI 77891), Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyisobutene, Methicone, Calcium Titanium Borosilicate, Iron Oxides (CI 77491), Dimethicone, Black 2 (CI 77266), Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (CI 77499), Mica (CI 77019), Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Iron Oxide (CI 77499), Iron Oxides (CI 77492), Tin Oxide (CI 77861), Diisostearyl Malate

CLIO PROFESSIONAL është një markë koreano-jugore me bazë në distriktin Seongdong, Seul, Koreja e Jugut. E krijuar në vitin 1993 ofron produkte profesionale kozmetike. Me kalimin e kohës, kompania u degëzua në produkte të tjera të kujdesit të lëkurës, flokëve dhe trupit duke lançuar kështu markat: Peripera në vitin 2005, Goodal në vitin 2011 dhe Healing Bird në vitin 2017. Në vitin 2012 marka koreano-jugore CLIO PROFESSIONAL hapi dyqanin e saj Club Clio duke shitur të gjitha produkteve e markave të saj. Deri në fundin e vitit 2016 marka numëron plot 95 dyqane! Të gjitha produktet mbeten shumë të preferuara dhe të shitura në Korenë e Jugut dhe gjithë Europën. Fondatina kompakte është produkt “Bestseller” tashmë në KORAL SECRETS! Duke punuar me një ekip kërkimi dhe zhvillimi me bazë në Evropë, marka zhvillon vazhdimisht koleksione të reja për t'iu përshtatur tendencave dhe stinëve.

CLIO Sharp So Simple Waterproof Pencil Liner

1,400 ALL 2,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI