Fshihni rrathët tuaj të syve me Clio Kill Cover Airy Fit, për një pamje më rinore dhe plot shkëlqim me një përfundim rrezatues, si lëkurë! Një korrektor i lehtë hidratues, i cili ofron një efekt lifting pa krijuar asnjë krisje në vijat e imëta poshtë syve. Tekstura e tij e hollë dhe e butë përmban ekstrakte natyrale, të kombinuara me lëndë ushqyese, të cilët ndihmojnë në krijimin e një shtrese të përsosur në një aplikim të vetëm. Aplikuesi ultra i hollë 3 mm siguron që vetëm me një sasi shumë të vogël arrin të mbulojë: njollat, rrathët e zinjë, skuqjen dhe linjat e holla. Gjithashtu, ja vlen të përmendet që formula e tij është jetëgjatë, i papërshkueshëm nga uji si edhe rezistent ndaj djersës.

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*3g/0.10 oz

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, dhe/ose fondatinën, aplikoni me pika zonën T (pjesa e ballit dhe poshtë syve) gjithashtu mund ta aplikoni edhe në zona të hiperpigmentuara për një mbulim më të thellë dhe natyral. Më pas, përhapeni duke përdorur sfungjerë, furçe ose gishtat. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

Cyclopentasiloxane, Water, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Phenyl trimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, PEG-10 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Pentylene Glycol, Stearalkonium Hectorite, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Stearyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Hydroxide, Phenoxyethanol, Octadecene, Betaine, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Hyaluronic acid, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499)

CLIO PROFESSIONAL është një markë koreano-jugore me bazë në distriktin Seongdong, Seul, Koreja e Jugut. E krijuar në vitin 1993 ofron produkte profesionale kozmetike. Me kalimin e kohës, kompania u degëzua në produkte të tjera të kujdesit të lëkurës, flokëve dhe trupit duke lançuar kështu markat: Peripera në vitin 2005, Goodal në vitin 2011 dhe Healing Bird në vitin 2017. Në vitin 2012 marka koreano-jugore CLIO PROFESSIONAL hapi dyqanin e saj Club Clio duke shitur të gjitha produkteve e markave të saj. Deri në fundin e vitit 2016 marka numëron plot 95 dyqane! Të gjitha produktet mbeten shumë të preferuara dhe të shitura në Korenë e Jugut dhe gjithë Europën. Fondatina kompakte është produkt “Bestseller” tashmë në KORAL SECRETS! Duke punuar me një ekip kërkimi dhe zhvillimi me bazë në Evropë, marka zhvillon vazhdimisht koleksione të reja për t'iu përshtatur tendencave dhe stinëve.

CLIO Kill Cover Airy-Fit Concealer

1,300 ALL 1,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI