CENTELLIAN24+ Madeca Prime Bundle, është një "shkop magjik" me mikrorrymë 3-në-1, i krijuar për të përmirësuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Zhvilluar nga marka e besuar derma-kozmetike CENTELLIAN24+ kjo pajisje inovative premton të përmirësojë elasticitetin dhe të rrisë përthithjen e produkteve të kujdesit të lëkurës, duke ju dhënë një pamje rrezatuese dhe rinore. Kjo pajisje, ofron tre mënyra të specializuara për të trajtuar problematika të ndryshme të lëkurës: 

Modaliteti i dritës së kuqe: Eksfolon butësisht dhe promovon lëkurën e pastër nëpërmjet elektroporimit. 

Shoqërohet me serumin CENTELLIAN24+ Glutathion Toning Boosting Ampoule

Përmban 200,000 ppm Kompleks Tonik Glutathione, alfa-bisabolol, niacinamide dhe vitamina për të përmirësuar tonalitetin e lëkurës. Prodhimi i tepërt i melaninës mund të çojë në hiperpigmentim, ton të pabarabartë të lëkurës dhe njolla të moshës. Duke reduktuar prodhimin e melaninës, kjo ampulë luan gjithashtu një rol shume të rëndësishëm në mbajtjen e lëkurës të shëndetshme dhe të re.

*30ml

Modaliteti i dritës blu: Rrit përthithjen e produkteve duke krijuar mikrokanale në lëkurë.

Shoqërohet me serumin CENTELLIAN24+ Hyaluronic Tox Boosting Ampoule

Përmban 250,000 ppm Kompleksi HYA10 i përbërë nga 10 lloje të acidit hialuronik për hidratim të thellë të lëkurës. Kjo ampulë përmban gjithashtu përbërësin ekskluzivë të acidit hialuronik të Dongkook Pharmaceutical, për të hidratuar thellësisht lëkurën e thatë deri në 120 orë.

*30ml

Modaliteti i dritës rozë: Rrit elasticitetin e lëkurës duke stimuluar prodhimin e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik.

Shoqërohet me serumin CENTELLIAN24+ PDRN Firming Boosting Ampoule

Përmban 300,000 ppm kompleks PDRN, kolagjen të hidrolizuar dhe elastinë për të promovuar një pamje më të fortë të lëkurës. ADN-ja e nxjerrë nga salmoni, përbërësi kryesor aktiv që gjendet në ampulën PDRN Firming Boosting, ndihmon në promovimin e rigjenerimit të indeve, përmirëson strukturën dhe qëndrueshmërinë e lëkurës dhe redukton inflamacionin. PDRN gjithashtu ndihmon në rritjen e aktivitetit të fibroblasteve, të cilat janë qeliza përgjegjëse për prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke rezultuar në rritjen e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë së lëkurës.

*30ml

KËSHILLË: Për personat me lëkurë sensitive do ju sugjeronim që të filoni me modalitetin e dritës blu për të testuar reagimin e lëkurës, pastaj kaloni gradualisht në dritën e kuqe dhe rozë.

 

  1. Filloni duke pastruar fytyrën me një pastrues të butë për të hequr çdo papastërti ose makeup.
  2. Fillimisht zgjidhni modalitetin me dritë të kuqe dhe aplikojeni në lëkurë duke e lëvizur pajisjen ngadalë. 
  3. Më pas zgjidhni serumin ose ampulën tuaj të preferuar dhe aplikojeni në fytyrë apo në zonën e qafës/dekoltesë.
  4. Lëvizni pajisjen ngadalë mbi fytyrë dhe qafë duke ndjekur linjat natyrore të fytyrës. Shmangni zonat e ndjeshme si rreth syve.
  5. Përdorni pajisjen për 5-10 minuta në çdo sesion. Për rezultate më të mira, këshillohet përdorimi 2-3 herë në javë.
  6. Pas çdo përdorimi, pastroni pajisjen me një leckë të butë dhe të pastër për të hequr çdo mbetje produkti.

 

 

Centellian 24 është një markë derma-kozmetike që ofron zgjidhje inovative dhe efektive të kujdesit të përditshëm të lëkurës bazuar në teknologjinë shkencore të lëkurës të Dongkook Pharmaceutical e zhvilluar për më shumë se gjysmë shekulli; që nga viti 1968. Ne shfrytëzojmë fuqinë shëruese të centella asiatica dhe ekspertizën tonë në shkencën e lëkurës për të zhvilluar produkte për të riparuar lëkurën tuaj dhe për ta mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme dhe rinore për 24 orë në të njëjtën kohë.

CENTELLIAN24+ Madeca Prime Bundle

35,000 ALL 43,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI