Lëkura e meshkujve kërkon një kujdes të veçantë për të përmirësuar gjendjen e saj të dëmtuar dhe të irrituar, sidomos pas rruajtjes. Dhe për këtë arsye Koral Secrets sjell CENTELLIAN24+ Madeca Homme All-In-One, produkti ideal për kujdesin e përditshëm të lëkurës së meshkujve. Ky krem jo vetëm që qetëson dhe freskon lëkurën, por gjithashtu ndihmon në rigjenerimin e saj falë formulimit me kompleksin Blue Madeca™️. Ky kompleks përfshin guaiazulene, një ekstrakt të çmuar nga vaji i lules së kamomilit, që ndihmon në forcimin e barrierës për një lëkurë sa më të shëndetshme. Kremi përmban gjithashtu kompleksin TECA™️, nga kompania farmaceutike Dongkook Pharmaceutical Co dhe nxjerr një sasi shumë të vogël nga Centella asiatica në një zonë të pastër që ka kaluar standardet e rrepta të cilësisë. Ky formulim ofron qetësim për lëkurën e irrituar, ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe përmirëson lëkurën në mënyrë të sigurt dhe të besueshme, duke u bazuar në teste të aplikimit tek njerëzit dhe teste hipoalergjike. Me një konsistencë të lehtë që përthithet shpejt, ky krem është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën sensitive. Pra, me pak fjalë! Ky krem është ideal për meshkujt që kërkojnë një zgjidhje të thjeshtë, por efektive për kujdesin e lëkurës.

Formula e saj është vegane dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, sulfate, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

 *125ml

Pasi të keni pastruar lëkurën me larësin dhe aplikuar tonerin dhe serumin e rutinës suaj, merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore, derisa të jetë përthithur tërësisht

Përbërësit "magjik"

TECA™, Blue Madeca™️

Lista e plotë e përbërësve

Centella Asiatica Extract, Butylene Gly col, Propanediol, Water, Niacinamide, Caprytic/Capric Triglyceride, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Betaine, Coco-Capry! ate/Caprate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Ce tearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Allan toin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloy|dimethyl Taurate Copolymer, Houttuynia Cordata Extract, Sodium Hyaluronate, Melissa Officinalis Ext ract, Chaenomeles Sinensis Fruit Ext ract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Mentha Piperita (Pep permint) Extract, Chamomilla Recu tita (Matricaria) Flower Extract, Made cassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Parfum, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexy|glycerin, Disodium EDTA,Sorbitan Isostearate

Centellian24+ ofron një zgjidhje të fuqishme shkencore për kujdesin e lëkurës, bazuar në teknologjinë e ekstraktimit të Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, për të realizuar kujdes të personalizuar për çdo brez. Shkenca dhe teknologjia e lëkurës së Dongkuk Pharmaceutical, e grumbulluar për më shumë se gjysmë shekulli që nga viti 1968, ofrojnë kujdes profesional me funksione të larta për lëkurën. Ajo përmban TECA dhe ekstraktin Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, të cilat nxirren në një sasi shumë të vogël nga Centella asiatica në një zonë të pastër që ka kaluar standardet e rrepta të cilësisë. Kjo përmbajtje ofron përmirësim të sigurt dhe të besueshëm të lëkurës përmes testeve të aplikimit te njerëzit dhe testeve hipoalergjike të lëkurës për efektet e efikasitetit. Marka Centellian24 është krijuar duke kombinuar “Centell”, që do të thotë Centella asiatica, “ian”, që do të thotë ekspert, dhe “24”, që do të thotë ditë.

 

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review

CENTELLIAN24+ Madeca Homme All-In-One Cream

1,200 ALL 2,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI