CENTELLIAN24+ Madeca Deep Cleansing Oil, është larësi ideal për të pasur një lëkurë shumë të pastër dhe njëkohësisht të shëndetshme. Ky larës do të heq të gjitha papastërtitë, nga makeup-i i përditshëm, filtrat e SPF-së deri te radikalet e lira, të cilat duke qëndruar në lëkurë e dëmtojnë barrierën mbrojtëse dhe krijojnë plakje të parakohshme. I formuluar me kompleksin TECA™️, ky larës ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar, duke e mbajtur atë të lëmuar dhe të pastër. Ndërsa, formulimi me vajin e farës së lulediellit bën të mundur eksfolimin e butë duke u kujdesur në largimin e pikave të zeza si edhe minimizimin e poreve. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, kryesisht për atë sensitive.

Formula e saj është vegane dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, sulfate, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

*200ml

Merrni një sasi të përshtatshme në duar të thata (1-2 sprucime), dhe aplikojeni po në lëkurë të thatë. Masazhojeni fytyrën butësisht me lëvizje rrethore, duke perfshirë edhe zonën e syve. Më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të vakët e të bollshëm, duke larguar çdo mbetje papastërtie.

Përbërësit "magjik"

TECA™, vaj i farës së lulediellit

Lista e plotë e përbërësve

Glycerin, Centella Asiatica Extract, Water, Sodi um Cocoyl Glycinate, Coco-Betaine, Butylene Glycol, Sodium Lauroyl Glutamate, Betaine, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pyrus Com munis (Pear) Fruit Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Artemisia Vulgaris Oil, Malt Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary)
Leaf Oil, Junipers Communis Fruit Oil, Ferula Galbaniflua (Galbanum) Resin Oil, Salix Alba (Wil low) Bark Extract, Sodium Hyaluronate, Hydro lyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Aspar tic Acid, Sodium Chloride, Citric Acid, Cap rylyl Glycol, Polyquaternium-67, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Glyceryl Gluco side, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Proreadium Aerylared Hyalurnate, Hydrolyare.
Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate

Centellian24+ ofron një zgjidhje të fuqishme shkencore për kujdesin e lëkurës, bazuar në teknologjinë e ekstraktimit të Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, për të realizuar kujdes të personalizuar për çdo brez. Shkenca dhe teknologjia e lëkurës së Dongkuk Pharmaceutical, e grumbulluar për më shumë se gjysmë shekulli që nga viti 1968, ofrojnë kujdes profesional me funksione të larta për lëkurën. Ajo përmban TECA dhe ekstraktin Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, të cilat nxirren në një sasi shumë të vogël nga Centella asiatica në një zonë të pastër që ka kaluar standardet e rrepta të cilësisë. Kjo përmbajtje ofron përmirësim të sigurt dhe të besueshëm të lëkurës përmes testeve të aplikimit te njerëzit dhe testeve hipoalergjike të lëkurës për efektet e efikasitetit. Marka Centellian24 është krijuar duke kombinuar “Centell”, që do të thotë Centella asiatica, “ian”, që do të thotë ekspert, dhe “24”, që do të thotë ditë.

 

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review

CENTELLIAN24+ Madeca Deep Cleansing Oil

1,400 ALL 2,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI