ATOPALM Maternity Care Relaxing Leg Cream është krem për këmbët i linjës Maternity Care nga marka ATOPALM! Ky krem është ndihmë e shpejtë për të reduktuar lodhjen dhe ënjtjen në këmbët tuaja, duke u ofruar atyre ndjesi freskuese dhe qetësuese, dhe rritur elasticitetin e lëkurës. Përbërësit me veti freskuese kanë origjinë natyrale, dhe me prejardhje ekstraktesh bimore, për të nxitur freskinë, hidratimin dhe ushqimin e lëkurës së këmbëve. Konsistenca e këtij kremi është e lehtë dhe jo ngjitëse, duke u përhapur dhe përthithur lehtësisht për ta bërë të mundur përdorimin e shpeshtë gjatë ditës. Sugjerohet të përdoret sidomos nga femrat gjatë dhe pas shtatëzanisë, udhëtimit dhe ushtrimit fizik! 

*150ml 

Përdoreni pas larjes së trupit ose kurdoherë që nevojitet. Aplikoni një sasi të bollshme duke e nisur masazhimin nga pjesa e poshtme e këmbës deri tek gjuri. 

Përbërësit "magjik"

glicerinë, ekstrakt i farave nephelium longana, vaj i farave limanthes alba, panthenol, ekstrakt ganoderma lucidum (kërpudhë) stem

Lista e plotë e përbërësve

Water/Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Cocoglycerides, Pentylene Glycol, Capryiccapric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Lecthin, Nephelium Longana Seed Extract, Limnanthes Alba Seed Oil, Erythritol, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Stem Extract, Phytosterols, Panthenol, Myristoylpalmitoyl Oxostearamide/arachamide Mea, Sorbitan Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Carbomer, Arginine, Xanthan Gum, Sodium Acrylates Copolymer, Ethyl Menthane Carboxamide

Marka ATOPALM u krijua nga dashuria e një babai për fëmijët e tij dhe pasioni për kërkimin. Prej më shumë se 10 vitesh studim dhe kërkim të njohurive për gjetjen e zgjidhjes dhe trajtimit të lëkurës së ndjeshme, si tek fëmijët ashtu edhe të rriturit, lindi marka ATOPALM. Kjo markë kontribuon në mbrojtjen dhe kujdesin e shëndetit të lëkurës. 

ATOPALM Maternity Care Relaxing Leg Cream

2,700 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI