Toneri qetësues ANUA Heartleaf 77% është toneri i rangut më të lartë në Korenë e Jugut, që është vlerësuar në vendin e parë në çmimet Olive Young 2022 dhe plot krenari bëhet pjesë e koleksionit të KORAL SECRETS! Me një përqendrim të lartë prej 77% të ekstraktit të gjethes së bimës heartleaf (philodendron hedaraceum), ky toner ndihmon në qetësimin e irritimeve të ndryshme të lëkurës, balancimin e sebumit të tepërt dhe mbajtjen e nivelit të duhur të lagështisë së nevojshme. Gjithashtu eksfolion butësisht qelizat e vdekura, falë formulimit me ekstrakt të kallamit të sheqeri për t'i ofruar lëkurës një kompleks më të shndërritshëm. Ndërsa ekstrakti i bimës centella asiatica, falë vetive të fuqishme qetësuese që ka, ndihmon në shërimin e shpejtë dhe minimizimin e inflamacionit në lëkurë. Ky toner është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës dhe është i sigurtë për përdorim gjatë shtatëzanisë.

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, konservues artificial, ngjyrues artificial, paraben, vaj mineral dhe është e patestuar në kafshë.

*250ml

Pasi të keni pastruar lëkurën nga çdo papastërti me larësin e rutinës suaj, hidhni një sasi të konsiderueshme të tonerit në tampon pambuku ose në duar dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë, derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Shmangni zonën rreth syve dhe buzëve. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj.

Përbërësit "magjik"

77% ekstrakt të gjethes së bimës heartleaf, ekstrakt kallam sheqeri, ekstrakt i bimës centella asiatica

Lista e plotë e përbërësve

Houttuynia Cordata Extract(77%), Purified Water, 1,2-Hexandiol, Glycerin, Betaine, Panthenol, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Portulaca Oleracea Extract, Butylene Glycol, Vitex Agnus-Castus Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Arctium Lappa Root Extract, Phellinus Linteus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Apple Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Isopentyldiol, Methylpropanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Disodium EDTA

Anua beson se lëkura e shëndetshme nuk varet vetëm nga produktet e kujdesit të lëkurës, por edhe nga të kesh një mendje të relaksuar dhe një mënyrë jetese të rregulluar. Marka fokusohet në zgjedhjen e përbërësve të pastër, organikë për të maksimizuar efektivitetin dhe për të minimizuar efektet e dëmshme në lëkurë. Produktet e saj miqësore me mjedisin dhe të qëndrueshme janë 100% të prodhuara në Kore dhe të dizajnuara me paketim të thjeshtë. Më të shiturit përfshijnë Toner qetësues Heartleaf 77%, Ampulë qetësuese Heartleaf 80% dhe krem dielli të butë 5-Zero.

ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner

1,600 ALL 2,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI