Ky buzëkuq në trajtë balmi me nuancë të lehtë dhe formulim hidratues shton vitalitet dhe një prekje ngjyrash në buzë, për të krijuar një pamje që bie në sy! Formula e tij është shumë unike, sepse i lë buzët të ndjehen më të plota dhe më të shëndetshme, e kjo falë formulimit të tij me farat e kakaos, kokosin dhe gjalpin sheaKy produkt ka përbërje dyll carnauba dhe dyll candelilla  me një kombinim 6 lloje vajrash ushqyese për të ofruar një formulë të pasur, të butë, dhe një ngjyrë me shkëlqim dhe hidratim për buzët tuaja!

*4gr

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Përbërësi "magjik"

fara kakaos, kokosi, gjalp shea, dyll carnauba, dyll candelilla,  6 lloje vajrash ushqyese

Lista e plotë e përbërësve

Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Castor Oil Dimer Dilinoleate, Octyldodecanol, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Copernicia prunifera (Carnauba) Wax, Tribehenin, CI 77891/Titanium Dioxide, 1,2-Hexanediol, CI 15985/Sunset Yellow FCF, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, CI 15850:1/Lithol Rubine BCA, Tocopheryl Acetate, CI 77499/Iron Oxide Black, Theobroma Cacao Seed Butter, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Fragrance, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Rosa Canina Fruit Oil

ABOUT TONE Smooth Butter Lip Balm

700 ALL 900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI