Koha të kujdeseni për buzët tuaja në mënyrë speciale ka mbërritur dhe ju sugjerojmë ABIB Protective Lip Balm Block Stick! Ky balm përveçse ofron hidratim të thellë dhe i ushqen buzët falë formulimit me vaj bajameje dhe gjalpë shea, i mbron ato nga rrezet e dëmshme UV të diellit! Ky balm edhe pse përmban filtra SPF15, mund të përdoret edhe gjatë natës. Konsistenca e tij shumë e butë, e cila kthehet në trajtë xheli mbi buzë dhe parandalon humbjen e lagështisë gjatë gjithë ditës! Duke i bërë buzët të jenë të lëmuara dhe ekstremisht shumë të buta!

*3.3gr

Aplikoni mbi buzë një sasi të moderuar sa herë që i ndjeni të thata. Mund të përdoret edhe në mëngjes edhe në mbrëmje para se të flini.

Përbërësit "magjik"

vaj bajame, gjalpë shea, SPF15

Lista e plotë e përbërësve

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Octyldodecanol, Microcrystalline Wax, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ceresin, Ethylhexyl Salicylate, Meadowfoam Delta-Lactone, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Ozokerite, Paraffin, Polybutene, Jojoba Esters, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Polyethylene, Sorbitan Sesquioleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tribehenin, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Rosa Damascena Flower Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Trihydroxystearin, Tocopherol, Dehydroacetic Acid, Fragrance

ABIB është një markë koreane në industrinë e përkujdesjes së lekurës e themeluar në Janar 2016. Emri i saj, Abib, përkthehet si muaji i parë i kalendarit të lashtë hebraik dhe simbolizon një fillim të ri në përkujdesjen ndaj vetes.

Ekspertët e Abib punojnë për të krijuar formulime dhe produkte sa më inovative, që nxisin lëkurën në mënyrë sa më natyrale të mundshme në: procesin e largimit të qelizave të vdekura dhe rigjenerimit e tyrej; mbrojtjen ndaj përbërësve toksikë dhe agresorëve të jashtëm; ngadalësimin e procesit të plakjes.

Me të njëjtin përkushtim dhe pasion, Abib bën punë të palodhur kërkimore për të sjellë paketime të thjeshta dhe minimaliste, që jo vetëm ngjajnë bukur, por dhe mbrojnë përmbajtjen e produktit nga faktorët e jashtëm.

ABIB Protective Lip Balm Block Stick

650 ALL 1,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI