KAJA Love Swipe Lightweight Cushiony Lip Mousse është një “mousse” buzësh i lehtë, që ofron një ngjyrë te tonaliteti nude dhe kaf me një përfundim të lëmuar prej kadifeje.
Pasi aplikohet mbi buzë, thahet butësisht, duke u ndjerë pa peshë në buzët tuaja. I përbërë me vaj nga farat e pambukut, vaj të farës së mjedrës dhe vitaminë E, ndihmon në hidratimin e buzëve.

*6.5g

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Përbërësit "magjik"

Tocopheryl Acetate (Vitaminë E), vaj i farës së mjedrës, Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, vaji i farës Gossypium Herbaceum (pambuku)

Lista e plotë e përbërësve

Sweet Softie - rosy pink: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Isododecane, Dimethicone Crosspolymer, Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Disteardimonium Hectorite, Sorbitan Isostearate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Raspberry Seed Oil/Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Iron Oxides (Ci 77492, Ci 77491, Ci 77499), Ethylhexyl Palmitate, Isononyl Isononanoate, Isopropyl Myristate, Isostearic Acid, Lecithin, Red 33 Lake (Ci 17200), Butyl Acrylate/Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Propylene Carbonate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Isobutylmethacrylate/Bis-Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Dehydroacetic Acid, Yellow 6 Lake (Ci 15985), Aqua/Water/Eau, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Fragrance (Parfum)

Everygirl - peachy nude: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Isododecane, Diisostearyl Malate, Dimethicone Crosspolymer, Titanium Dioxide (Ci 77891), Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Disteardimonium Hectorite, Sorbitan Isostearate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Raspberry Seed Oil/Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Ethylhexyl Palmitate, Isononyl Isononanoate, Isopropyl Myristate, Isostearic Acid, Lecithin, Butyl Acrylate/Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Iron Oxides (Ci 77492, Ci 77491, Ci 77499), Propylene Carbonate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Red 33 Lake (Ci 17200), Isobutylmethacrylate/Bis-Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Dehydroacetic Acid, Red 7 Lake (Ci 15850), Polyglyceryl-2 Diisostearate, Aqua/Water/Eau, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Fragrance (Parfum)

Swipe Right - brick brown: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Isododecane, Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Polyhydroxystearic Acid, Disteardimonium Hectorite, Sorbitan Isostearate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Raspberry Seed Oil/Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Iron Oxides (Ci 77492, Ci 77491, Ci 77499), Ethylhexyl Palmitate, Isononyl Isononanoate, Isopropyl Myristate, Isostearic Acid, Lecithin, Butyl Acrylate/Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Propylene Carbonate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Red 33 Lake (Ci 17200), Yellow 6 Lake (Ci 15985), Isobutylmethacrylate/Bis-Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Dehydroacetic Acid, Blue 1 Lake (Ci 42090), Aqua/Water/Eau, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Fragrance (Parfum)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Love Swipe Lightweight Cushiony Lip Mousse

1,800 ALL 2,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI