DARIYA Momori Peach Rich Shiny Hair Oil Serum është një serum me konsistencë vajore, i cili ofron trajtim të veçantë për flokët. Formulimi i tij i pasur dhe ushqyese përfshin vaj organik argan, i cili hidraton dhe ushqen flokët në mënyrë intensive. Gjithashtu, vaji i arganit njihet edhe për vetitë e tij në rigjenerimin e flokëve shumë të dëmtuar si edhe ndihmon në riparimin e majave dyshe. Përdorimi i rregullt i këtij serumi do të sjellë një pamje të mahnitshme dhe tërheqëse për flokët tuaj ndërkohë që aroma delikate e pjeshkës qëndron butësisht në flokë dhe dhuron një aromë të mrekullueshme.

Për të përfituar një efekt maksimal, sugjerojmë që të përdoret së bashku me:  DARYA Momori Peach Moist & Cohesive Hair Cream

Formula e saj është vegane dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, sulfate, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

*55ml

Aplikoni 1-3 sprucime pas larjes së flokut, ose në flokë të thatë, dhe vazhdoni me stilimin e tyre.

Përbërësit "magjik"

ekstrakti i arganit dhe ekstrakt pjeshke

Lista e plotë e përbërësve

Dimethicone, isopropyl myristate, dimethiconol, Argania spinosa kernel oil, γ-docosalactone, white fungus extract, (dimethicone/vinyl dimethicone) crosspolymer, tri (caprylic/capric) glyceryl, phenoxyethanol, water, peach kernel oil, peach Fruit extract, peach fruit water, peach leaf extract, BG, (C12-14) Palace-3, fragrance

 

DARIYA Momori Peach Rich Shiny Hair Oil Serum

1,000 ALL 1,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI