Zgjohuni me buzë të buta dhe të lëmuara me këtë maskë gjumi ultra ushqyese, TOCOBO Vita Glazed Lip Mask. Përmbajtja me vitaminë E, vaj ulliri dhe ekstrakte të luleve të shegës, formojnë një shtresë mbrojtëse mbi buzë për t’i ofruar atyre hidratim të thellë. Formula e ngjashme me balsam përthithet shumë shpejt dhe qëndron shumë mirë mbi buzë.

Formula e këtij serumi ka certifikatë vegane & e patestuar në kafshë. Gjithashtu hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si: paraben, silikon, sulfate.

*20gr

Aplikojeni në mbrëmje para se të flini gjumë ose kur e ndjeni ju të nevojshme. Merrni një sasi të konsiderueshme me aplikuesin e tij dhe përhapeni butësisht mbi buzët tuaja.

Përbërësit "magjik"

 vitaminë E, vaj ulliri dhe ekstrakte të luleve të shegës

Lista e plotë e përbërësve

HYDROGENATED POLYISOBUTENE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYREN E COPOLYMER, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUT YL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PHYTOSTERYL/ISOSTEARYL/CE TYL/S TEARYL/BEHENYL DI, HYDROGENATED POLYISOBUTENE,DIISOSTEARYL MALATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, MICROCRYSTALLINE WAX, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOST ERYL DIMER DILINOLEYL DIMER, POLYETHYLENE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, SORBITAN SESQUIOLEATE, TOCOPHERYL ACETATE, ECLIPTA PROSTRATA EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA LEAF EXTRACT, MORINGA OLEIFERA SEED OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT OIL, FRAGRANCE, DEHYDROACETIC ACID, DIMETHICONE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PUNICA GRANATUM FLOWER EXTRACT, RASPBERRY SEED OIL/TOCOPHERYL SUCCINATE AMINOPROPANEDIOL ESTERS, WATER, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, LACTOBIONIC ACID

Tocobo është një markë vegane e krijuar në Korenë e Jugut, e cila vlerëson dhe bazohet mbi gjërat thelbësore. Me moton “Value your intuition”, “Vlerëso intuitën tënde”, ata krijojnë produkte për të pasur lëkurë të shëndetshme, duke përdorur përbërës që vërtet i nevojiten një kujdesi cilësor. Të gjitha produktet e markës TOCOBO janë vegane të certifikuara, dhe kanë kryer testet hipoalergjike të lëkurës, ndaj janë të përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurave. Parimet e markës janë qartësia, moderniteti dhe kënaqësia. Marka ka tërhequr vëmëndjen në Kore falë konceptit të saj të dizajnit vizual, i cili në mënyrë intuitive u kujton konsumatorëve efikasitetin e produkteve.

Slogani i vetë markës është: “We are next derma cosmetics”, “Ne jemi kozmetika e radhës e lëkurës”!

TOCOBO Vita Glazed Lip Mask

1,500 ALL 2,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI