Zbuloni sekretin e një lëkure të përjetshme me kremin më të ri luksoz SUR.MEDIC™️ Caviar Repair Vital Cream 24K Gold, një krem që përmban 24K ar të pastër për t’i dhënë lëkurës hidratim, vitalitet dhe shkëlqim të menjëhershëm. Me një përzierje të rafinuar të arit të pastër, ky krem ndihmon në forcimin dhe ndriçimin e lëkurës, duke i dhënë një shkëlqim të natyrshëm dhe të shëndetshëm. Ari gjithashtu njihet për vetitë e tij anti-inflamatore dhe ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Vaji i Lachesis, i nxjerrë nga pikat kristalore, aktivizon proteinat në lëkurë dhe rrit sintetizimin e fibrave, duke ndihmuar në krijimin e një strukture të fortë dhe të shëndetshme të lëkurës. Gjithashtu, ndihmon në rinovimin e qelizave dhe përmirësimin e teksturës së lëkurës. Ndërsa, formulimi me peptidet bioaktive ndihmon në reduktimin e rrudhave dhe linjave të imëta, duke e bërë lëkurën të duket më e re. Nga ana tjetër, përmbajtja me vitamina si A, C dhe E veprojnë si antioksidant të fuqishëm dhe mbrojnë lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira dhe faktorët e jashtëm. Ato ndihmojnë gjithashtu në rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe përmirësimin e tonit dhe teksturës së saj. Përshtatet për të gjitha tipet e lëkurës dhe mund të përdoret nga çdo grupmoshë, diku për të paralandaluar e diku për të luftuar shenjat e moshës.

Formula e tij është hipoalergjike, vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon sulfate, fragrancë artificiale etj.

* 55g

Në mëngjes, përpara aplikimit të kremit mbrojtës ndaj diellit dhe, në mbrëmje pasi të keni pastruar lëkurën me larësin dhe aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj, merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore, derisa të jetë përthithur tërësisht.

Përbërësit "magjik"

24K ar, Vaji i Lachesis, peptidet bioaktive, vitamina A, C dhe E

Lista e plotë e përbërësve

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Glyceryl Stearate, Propanediol, Caviar Extract, Gold, PEG-100 Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Polyacrylate-13, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcoho,l Polyisobutene, Carbomer, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Coptis Japonica Extract, Butylene Glycol, Allantoin, Panthenol, Dextrin Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Squalane ,Arbutin, Caffeine, Hydrolyzed Collagen, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pichia Ferment Lysate Filtrate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Xylitol, Centella Asiatica Extract, Bifida Ferment Lysate, Cyanocobalamin, Adansonia Digitata Seed Oil, Lupinus Albus Seed Extract, Glucose, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Sodium Chondroitin Sulfate, Xanthan Gum, Lecithin, Tuber Melanosporum Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Collagen, Bacillus Ferment, Caprylyl Glycol, Lepidium Meyenii Root Extract, Asparagus Cochinchinensis Root Extract, Aureobasidium Pullulans Ferment, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Tocopheryl Acetate, Tuber Magnatum Extract, Phellinus Linteus Extract, Tocopherol, Resveratrol, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Ceramide NS, Hyaluronic Acid, Ceramide EOP ,Ceramide AP, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Copper Tripeptide-1, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glutathione, Ascorbic Acid, Ubiquinone, Thioctic Acid, Tripeptide-1, Sodium Acetylated Hyaluronate, Palmitoyl Tripeptide-1, Tripeptide-2, Нехареptide-11, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Pentapeptide-4, Нехарерtide-9, Nonapeptide-1, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Disodium EDTA, Fragrance

Zhvilluar nga Neogenlab, SUR.MEDIC™ është kujdestari personal i lëkurës suaj që siguron që çdo problematikë e lëkurës tuaj të jetë nën kontroll 24/7. Kjo markë ofron një zgjidhje të përditshme për lëkurën me konceptin e parë-ndihmës, e efektshme, e lehtë, e qasshme kudo, por mjaft fleksibile për tu përshtatur me gjendjen e përditshme të lëkurës suaj. Për çdo shqetësim të lëkurës, "Koral Secrets" ofron markën më të re të koleksionit SUR.MEDIC™. 

SUR.MEDIC™ Caviar Repair Vitl Cream 24K Gold

6,000 ALL 7,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI