Peripera, është marka më e re e koleksionit KORAL SECRETS e cila shumë shpejt do të bëhet edhe për ju më e pëlqyera! Ky Water Bare Tint është i formuluar me kompleksin Shine Essence Oil, vajin e farës së Jojobës dhe vajin e bërthamës së kajsisë i cili përveçse hidraton buzët ofron edhe shkëlqim sa më natyral. Nga ana tjetër formulimi me përmbajtje të lartë hidratimi 40% zbut buzët e ashpra për të ofruar hidratim dhe parandalim në tharjen e tyre për një ngjyrë të qëndrueshme. Formula afatgjatë është e njohur për pigmentimin e saj intensiv, që zgjat për më shumë se pesë orë.

*Nuanca: 07 Mute Paradise (Peritage)

*3.2g/0.11 oz

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Water, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Diphenyl Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Butylene Glycol, Glycerin,1,2-Hexanediol, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide, Squalane, Ethylhexylglycerin, Sunset Yellow FCF, Fragrance, Disodium EDTA, Fast Acid Magenta, Sorbitan Isostearate, Aluminum Hydroxide, Tartrazine, Ammonium Polyacrylate, Brilliant Blue FCF, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Camellia Japonica Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Rosa Canina Fruit Extract

E themeluar në vitin 2006, Peripera u bën thirrje grave të reja, të pavarura me koleksione grimi që theksojnë ngjyrat e ndritshme të buzëve, syve dhe thonjve të plotësuar me paketim po aq të ngopur me ngjyra dhe rinore. Marka koreane e kozmetikës është më e famshme për nuancat e saj të buzëve, të cilat përfshijnë Ink The Velvet, Ink Airy Velvet, Ink Mood Tint Matte, Ink Mood Drop Tint, Ink The Tattoo dhe Serum Ink Tint, si dhe buzëkuqët si Ink Airy Velvet Stick dhe Ink Mood Matte Stick. Peripera gjithashtu krenohet me një koleksion të jashtëzakonshëm të produkteve bazë të grimit, si kremi Milk Blur Tone Up, Oil Capture Cover Pact dhe Ink V Shading and Highlighter.

PERIPERA Water Bare Tint

2,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI