Larja e duarve në mënyrë korrekte dhe disa herë në ditë është një pjesë e rëndësishme e higjenës sonë të përditshme. Për të arritur këtë objektivitet ne kemi bërë pjesë në koleksionin tonë "KORAL SECRETS" NARD Bouquet Garni Hand Wash. Një larës duarsh i markës më të pëlqyer NARD Bouquet Garni, i cili ofron pastrim të butë dhe të plotë të duarve duke i mbajtur njëkohësisht të hidratuara. Ky larës ndihmon gjithashtu në ruajtjen e lagështisë dhe forcimin e barrierës së lëkurës falë përmbajtjes me vaj kokosi.

NARD Bouquet Garni Hand Wash, vjen me 3 element aromatizues si: Tea Tree Rosemary, Lemon Mint dhe Tangerine Eucalyptus.
Zgjidhni të preferuarin tuaj!

Formula e tij është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*280ml

Pomponi një sasi të moderuar dhe masazhoni duart butësisht duke i shpërlarë tërësisht me ujë të vakët.

Përbërësit "magjik"

NARD Bouquet Garni Hand Wash Tea Tree Rosemary

rosmarinë

Përbërësit "magjik"

NARD Bouquet Garni Hand Wash Lemon Mint

lemon

Përbërësit "magjik"

NARD Bouquet Garni Hand Wash Tangerine Eucalyptus

tangerinë

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Lauramide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium EDTA, Polyquaternium-7, BHT, Disodium Phosphate, Sodium Carbonate, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Pea Protein, Phytosterols, Squalane, Lecithin, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Ceramide NP, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional

Nard ose e quajtur ndryshe Spikenard (emri shkencor: Nardostachys.Jatamans) është një bimë e fortë, e fuqishme, që zë rrënjë në zonat e thata të rajoneve të Himalajeve të Nepalit, Kinës dhe Indisë. Vaji esencial i kësaj bime është përdorur me shekuj me radhë si parfum, dhe gjerësisht në mjeksinë tradicionale. Pikërisht nga kjo bimë e ka marrë emrin dhe marka koreano-jugore NARD. Duke përdorur produkte me përbërës të pastër dhe natyral, produktet e kujdesit të flokëve dhe trupit përbëhen nga 6 lloje proteinash të hidrolizuara dhe 5 lloje vajrash me bazë bimore. Që nga themelimi i saj, marka NARD e ka zgjeruar gamën e produkteve të kujdesit të trupit dhe lekurës. Produktet BESTSELLER të saj janë shampoo dhe trajtimi rigjenerues për flokët. Slogani i markës është: "Me flokë të shëndetshëm dhe lëkurë të hidratuar, shpresojmë që çdo moment i jetës tuaj të jetë i shëndetshëm dhe i bukur". NARD përpiqet të krijojë produkte me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. Të gjitha produktet e markës janë 100% të prodhuara në Kore. 

NARD Bouquet Garni Hand Wash

3,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI