KLAVUU Nourishing Care Lip Sleeping Pack është një maskë e cila do të kujdeset për buzët, duke siguruar kujdes intensiv kurdoherë që keni nevojë. Kjo maskë ka një konsistencë të butë dhe përthithet shpejt, duke ofruar një mbrojtje të qëndrueshme dhe efektive për buzët tuaja. E formuluar me përbërës të cilësisë së lartë, si ekstrakti i boronicë, vaji i farës së jojobës, vaji i bajames së ëmbël dhe vaji i aguliçes, kjo maskë ofron efekte qetësuese dhe hidratuese. Ekstrakti i boronicës qetëson dhe zbut lëkurën, ndërsa vaji i farës së jojobës dhe vaji i bajames së ëmbël ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë dhe ushqejnë lëkurën e buzëve. Vaji i aguliçes kontribuon në riparimin dhe rigjenerimin e buzëve të dëmtuara, duke i bërë ato të ndihen të buta dhe të hidratuara. Përdorimi i rregullt i kësaj maske do t’ju japë buzë më të buta, më të lëmuara dhe më të shëndetshme.

 

*20gr

Aplikojeni në mbrëmje para se të flini gjumë ose kur e ndjeni ju të nevojshme. Merrni një sasi të konsiderueshme me aplikuesin e tij dhe përhapeni butësisht mbi buzët tuaja.

Përbërësit "magjik"

ekstrakt i boronicës, vaji i farës së jojobës, vaji i bajames së ëmbël, vaji i aguliçes

Lista e plotë e përbërësve

Polybuten, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Diisostearyl Malate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Methyl Hydrogenated Rosinate, Ceresin, Synthetic Wax, Pyrus Malus (Apple) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Garcinia Mangostana Peel Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Morinda Citrifolia Extract, Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Nephelium Lappaceum Branch/Fruit/Leaf Extract, Psidium Guajava Fruit Extract, Hydrogenated Caster Oil, Ethylene/Propylene Copolymer, Beeswax, Disteardimonium Hectorite, Tocopherol, Propylene Carbonate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dehydroacetic Acid, Fragrance, Iron Oxide Yellow (CI 77492), Iron Oxide Red (CI 77491), Iron Oxide Black (CI 77499)

Marka luksoze koreane KLAVUU ka një emërtim të veçantë nga fjalët suedisht "klar" ("paster"), and "vuu" ("pamje"). Produktet e prodhuara nga brand-i, më së shumti janë të formuluar nga ekstrakt të perlave të marra nga ishulli Jeju. Produktet e saj targetojnë problematika të ndryshme të lëkurës, si: hiperpigmentimi, purifikimi, mbrojtja UV, hidratimi, reduktimi i akneve, dhe kujdesi ndaj lëkurës së trupit në përgjithësi. Të gjitha produktet KLAVUU prodhohen në Kore, duke përfshirë 2 produktet "Bestseller" të saj, që janë: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream dhe KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream, që rreshtohen me krenari në koleksionin KORAL SECRETS! 

KLAVUU Nourishing Care Lip Sleeping Pack (berry)

900 ALL 1,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI