Zbuloni bazën ideale për një lëkurë të përsosur me KLAVUU Actress Backstage Vegan Base Fixing. Ky produkt inovativ me mbi 2.5 million shitje, ofron mbulim mesatar, duke fshehur njollat dhe duke krijuar një ton të njëtrajtshëm për lëkurën tuaj. Formulimi i tij me tetë lloje të ndryshme të acidt hialuronik, e mban lëkurën të hidratuar dhe lufton shenjat e moshës. Me një kosistencë të lehtë dhe të përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, përfshirë lëkurën sensitive, kjo bazë është e përkryer për përdorim të përditshëm. KLAVUU Actress Backstage Vegan Base Fixing gjithashtu vjen me mbrojtje të lartë diellore, duke përfshirë SPF 50+ që parandalon 98% të rrezeve UVB dhe PA++++ për mbrojtje të jashtëzakonshme ndaj rrezeve UVA.

Formula e tij është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, slikon, sulfate, fragrancë artificiale, vajra esencial.

*30ml

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni fondatinën me sfungjerin e saj. Për të krijuar një mbulim sa më të mirë, mund të përdorni aq fondatinë sa ju nevojitet. Riaplikojeni gjatë ditës për të rifreskuar makeup-in. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur, këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

Përbërësit "magjik"

acid hialuronik

Lista e plotë e përbërësve

Water, Zinc Oxide, Cyclohexasiloxane, Butyloctyl Salicylate, Propanediol, Propylheptyl Caprylate, Titanium Dioxide, Caprylyl Methicone, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Niacinamide, Methyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Prunus Persica (Peach) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Butylene Glycol, Dimethylsilanol Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Dimethylsilanol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Triethoxycaprylylsilane, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polymethylsilsesquioxane, Lauryl Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Mica, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Fragrance, Iron Oxides(CI 77492), Iron Oxides(CI 77491), Iron Oxides(CI 77499)

 Marka luksoze koreane KLAVUU ka një emërtim të veçantë nga fjalët suedisht "klar" ("paster"), and "vuu" ("pamje"). Produktet e prodhuara nga brand-i, më së shumti janë të formuluar nga ekstrakt të perlave të marra nga ishulli Jeju. Produktet e saj targetojnë problematika të ndryshme të lëkurës, si: hiperpigmentimi, purifikimi, mbrojtja UV, hidratimi, reduktimi i akneve, dhe kujdesi ndaj lëkurës së trupit në përgjithësi. Të gjitha produktet KLAVUU prodhohen në Kore, duke përfshirë 2 produktet "Bestseller" të saj, që janë: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream dhe KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream, që rreshtohen me krenari në koleksionin KORAL SECRETS!

KLAVUU Actress Backstage Vegan Base Fixing SPF 50+ PA++++

1,700 ALL 2,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI