Lodhja e ditës apo pagjumësia më së shumti shfaqet në zonën rreth syve, sapo zgjohemi në mëngjes apo në fund të një ditë shumë të ngarkuar. KLAIRS Fundamental Eye Awakening Gel, do t’i ofrojë një dozë të mirë kafeine syve tuaj, duke i zgjuar dhe rigjallëruar!
Vërtet përmban kafeinë dhe ekstrakt nga fasulet e kuqe, që luajnë rolin kryesor në qetësimin dhe shfryrjen e qeskave poshtë syve. Gjithashtu, përmirëson dhe zbeh rrathët e zinj dhe tonin e lëkurës. Përthithet shumë shpejt dhe do të ndjeni një ndjesi të freskët dhe shumë hidratuese gjatë gjithë ditës!

*35ml

Në mëngjes dhe mbrëmje, pasi të keni aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj e përpara se të vendosni kremin hidratues, aplikoni 2 sprucime lehtësisht në zonën rreth syve. 

Përbërësit "magjik"

kafeinë, ekstrakt nga fasulet e kuqe

Lista e plotë e përbërësve

Aqua(Water), Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Portulaca Oleracea Extract, Sodium PCA, Propanediol, Argania Spinosa Kernel Oil, Carbomer, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Tromethamine, Hydroxyethylcellulose, Phaseolus Angularis Seed Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Perilla Frutescens Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Sodium Nitrate, Artemisia Princeps Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Caprylyl/Capryl Glucoside, Chrysanthellum Indicum Extract, Sorbitan Isostearate, GIyoxal, Caffeine, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32

Klairs është një markë e cilësisë së lartë në botën e K-beauty, pjesë e gjigandit të kozmetikës, Wishtrend. Që prej krijimit të saj në vitin 2010, ajo i ka qëndruar besnike filozofisë "Simple, but enough!" (E thjeshtë, por mjaftueshëm!). Kjo markë ka besimin se edhe produktet me formulime të thjeshta dhe pa përbërës të dëmshëm, sjellin rezultate të shkëlqyera për të gjitha tipet e lëkurës. Përbërja e tyre është hipoalergjike dhe të gjitha këto produkte janë të përshtatshme për lëkurën me sensitivitet të lartë. Ndër vite, Klairs ka fituar popullaritet të lartë falë fjalëve të mira të thëna nga konsumatorë që mbeten gjithmonë të kënaqur. Pa harruar këtu dhe një pikë tjetër të fortë, raportin e drejtë mes cilësisë së lartë dhe çmimeve të arsyeshme të produkteve të saj. Gjithashtu Klairs është një nga markat më miqësore me mjedisin dhe kafshët, sepse prodhon produkte vegane, të pa testuara në kafshë dhe e nënvizon gjithmonë faktin se ky koncept abuziv është i gabuar e duhet luftuar. Ka fituar 20 çmime kombëtare dhe ndërkombëtare. Shembuj të këtij suksesi janë: toneri “Supple Preparation Facial Toner” dhe serumi me vitaminë C “Freshly Juiced Vitamin Drop”, ku secili prej tyre është shitur me mbi 1 milion herë. 

 

KLAIRS Fundamental Eye Awakening Gel

2,400 ALL 3,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI