Një tjetër produkt bestseller i bashkohet koleksionit të markës KAJA! Një produkt multifunksional 3 në 1 që përmban “blush” për mollëzat (përbërje pluhur), “highlighter” (përbërje pluhur), dhe “bronzer” (përbërje kremoze). Aplikimi i tyre është shumë natyral, duke u përzjer me njëri-tjetrin butësisht pa mundim, dhe duke ofruar një përfundim sa më efekt mat dhe kremoz. Përbërja e këtij produkti është veçanërisht me gjalpë nga farat e frutit Mangifera indica (mango), për të ndihmuar përbërjen të përzihet lehtësisht, duke i ofruar lëkurës hidratim.

*Blush & Bronzer: 2 x 3.5 g
*Highlighter; 2.8 g

Fillimisht aplikoni bronzerin me një furçë grimi poshtë mollëzave ose sipas dëshirës gjatë perimetrit të fytyrës dhe më pas vendosni blush-in në mollëza. Plotësoni pamjen me highlighter-in në pjesën e sipërme të mollëzave, hundës, ballit dhe mjekrës. Përdorni secilin veçmas ose në kombinime të ndryshme për të krijuar pamjen tuaj unike të grimit.

Butter Up

01 Pink Cloud: Talc, Nylon-12, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Magnesium Myristate, Phenyl Trimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (Ci 77492), Magnesium Stearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Methylpropanediol, Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77499), Ultramarines (Ci 77007), Red 30 (Ci 73360), Titanium Dioxide (Ci 77891), Dimethicone, Propanediol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Tin Oxide, Aqua/Water/Eau 

02 Twinkle Lights: Dimethicone,Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (Ci 77891), Mica (Ci 77019), Diisostearyl Malate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Sorbitan Sesquiisostearate, Aluminum Distearate, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Synthetic Wax, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Propanediol, Iron Oxides (Ci 77491), Triethoxycaprylylsilane, Tin Oxide, Silica 

03 Homemade Waffle: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Barium Sulfate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cetyl Ethylhexanoate, Silica, Sorbitan Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Paraffin, Polyethylene, Iron Oxides (Ci 77492), Methyl Hydrogenated Rosinate, Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (Ci 77491), Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Silica Silylate, Iron Oxides (Ci 77499), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Stearalkonium Hectorite, Magnesium Myristate, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Fragrance (Parfum)

Cloud Latte 

01 Coral Crumbs: Talc, Nylon-12, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Magnesium Myristate, Phenyl Trimethicone, Red 30 (Ci 73360), Iron Oxides (Ci 77491), Triethoxycaprylylsilane, Magnesium Stearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Methylpropanediol, Synthetic Fluorphlogopite, Ultramarines (Ci 77007), Dimethicone, Propanediol, Titanium Dioxide (Ci 77891), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Iron Oxides (Ci 77499), Tin Oxide, Aqua/Water/Eau 

02 Gold Drip: Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Titanium Dioxide (Ci 77891), Diisostearyl Malate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Sorbitan Sesquiisostearate, Aluminum Distearate, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Synthetic Wax, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Iron Oxides (Ci 77491), Phenoxyethanol, Propanediol, Triethoxycaprylylsilane, Tin Oxide, Silica 

03 More Macchiato: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Barium Sulfate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cetyl Ethylhexanoate, Silica, Sorbitan Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Iron Oxides (Ci 77492), Paraffin, Polyethylene, Methyl Hydrogenated Rosinate, Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77499), Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Silica Silylate, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Stearalkonium Hectorite, Magnesium Myristate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Propylene Carbonate, Fragrance (Parfum)

Mochamallow

01 Extra Pepper: Talc, Nylon-12, Silica, Iron Oxides (Ci 77491), Red 30 (Ci 73360), Caprylic/Capric Triglyceride, Magnesium Myristate, Phenyl Trimethicone, Iron Oxides (Ci 77499), Ultramarines (Ci 77007), Triethoxycaprylylsilane, Magnesium Stearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Methylpropanediol, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (Ci 77891), Dimethicone, Propanediol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Iron Oxides (Ci 77492), Tin Oxide, Aqua/Water/Eau

02 Chocolate Moon: Dimethicone, Mica (Ci 77019), Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891), Diisostearyl Malate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Sorbitan Sesquiisostearate, Aluminum Distearate, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Synthetic Wax, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Iron Oxides (Ci 77499), Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Propanediol, Triethoxycaprylylsilane, Tin Oxide, Silica

03 Hot Chocolate: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Barium Sulfate, Silica, Iron Oxides (Ci 77499), Sorbitan Isostearate, Iron Oxides (Ci 77492, Ci 77491), Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Paraffin, Polyethylene, Ultramarines (Ci 77007), Methyl Hydrogenated Rosinate, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (Ci 77891), Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Silica Silylate, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Stearalkonium Hectorite, Triethoxycaprylylsilane, Magnesium Myristate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Propylene Carbonate, Fragrance (Parfum)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Play Bento Bronzer, Blush & Highlighter Trio

3,100 ALL 3,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI