A e dini se një Concealer (korrektor) i ngjyrës së pjeshkës mund të bëjë një punë më të mirë për të fshehur rrathë e errët në zonën e syve sesa një korrektor në nuance të hapur? E lexuat sakt. KAJA Cat Nap Under Eye Brightener, do të jetë shpëtimtari pasi vetëm me një sasi shumë të vogël mund të arrijë të mbulojë rrathët e zinjë si edhe njollat kafe për një përfundim me pamje të përsosur, shpejt dhe lehtë!

*7gr/0.24oz

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, dhe/ose fondatinën, aplikoni me pika zonën T (pjesa e ballit dhe poshtë syve) gjithashtu mund ta aplikoni edhe në zona të hiperpigmentuara për një mbulim më të thellë dhe natyral. Më pas, përhapeni duke përdorur sfungjerë, furçe ose gishtat. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Titanium Dioxide (Ci 77891), Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, Peg-10 Dimethicone, Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Nylon-12, Polypropylsilsesquioxane, Silica, Magnesium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Iron Oxides (Ci 77492), Phenoxyethanol, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Iron Oxides (Ci 77491), Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Stearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (Ci 77499), Ethylhexylglycerin, Disodium Edta

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Cat Nap Under Eye Brightener

2,000 ALL 2,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI