KAJA Cutie Bento Creamy Lip&Cheek Duo, është një nga produktet më "Cute" të koleksionit KAJA dhe besojmë që edhe komuniteti i KORAL SECRETS do të bie në dashuri me shikim të parë! Ky produkt "2 në 1", pra aplikues për faqet dhe buzët, vjen në trajtë hidratues falë përbërësve ushqyes që përmban. Çdo nuancë mund të përdoret vetëm në buzë dhe faqe ose të përzihet me nuancën e dytë për të krijuar një ngjyrë të personalizuar.

*2x0.9g/0.03oz

Përziejini menjëherë me majat e gishtave ose me një furçë grimi.

Lista e plotë e përbërësve

01 Pink Cloud: Diisostearyl Malate, Propylene Glycol Dibenzoate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Octyldodecanol, Titanium Dioxide (Ci 77891), Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Microcrystalline Wax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Iron Oxides (Ci 77492), Caprylic/Capric Triglyceride, Dicalcium Phosphate, Polyethylene, Diglyceryl Sebacate/Isopalmitate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Synthetic Wax, Silica Dimethyl Silylate, Synthetic Beeswax, Alumina, Sorbitan Isostearate, Polyhydroxystearic Acid, Red 7 Lake (Ci 15850:1), Stearic Acid, Stearalkonium Hectorite, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Ethylene/Propylene Copolymer, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Isostearic Acid, Lecithin, Iron Oxides (Ci 77499), Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Blue 1 Lake (Ci 42090)  

 02 Vivid Papaya: Propylene Glycol Dibenzoate, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Octyldodecanol, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Microcrystalline Wax, Titanium Dioxide (Ci 77891), Pentaerythrityl Tetraisostearate, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Caprylic/Capric Triglyceride, Dicalcium Phosphate, Polyethylene, Diglyceryl Sebacate/Isopalmitate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Synthetic Wax, Silica Dimethyl Silylate, Synthetic Beeswax, Alumina, Sorbitan Isostearate, Polyhydroxystearic Acid, Red 7 Lake (Ci 15850:1), Iron Oxides (Ci 77492), Polyglyceryl-2 Diisostearate, Stearic Acid, Stearalkonium Hectorite, Ethylene/Propylene Copolymer, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Isostearic Acid, Lecithin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate


Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Cutie Bento Creamy Lip&Cheek Duo

920 ALL 2,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI