KAJA Don't Settle Flexible&Seamless Concealer, një korrektor i lehtë hidratues i cili vjen në katër nuanca për t'iu përshtatur toneve të ndryshme të lëkurës, pa krijuar asnjë krisje në vijat e imëta poshtë syve. Dhe kjo falë përmbajtjes me 8 lloje të ndryshme të acidit hialuronik, ceramide dhe panthenol për të mundësuar hidratim të thellë dhe mbulim mesatar deri në të lartë me një përfundim mat. Aplikuesi siguron që vetëm me një sasi shumë të vogël të arrijë të mbulojë: njollat, rrathët e zinjë, linjat e holla – për një përfundim me pamje natyrale.

*7gr/0.24oz

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, dhe/ose fondatinën, aplikoni me pika zonën T (pjesa e ballit dhe poshtë syve) gjithashtu mund ta aplikoni edhe në zona të hiperpigmentuara për një mbulim më të thellë dhe natyral. Më pas, përhapeni duke përdorur sfungjerë, furçe ose gishtat. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

Përbërësit "magjik"

8 lloje të ndryshme të acidit hialuronik, ceramide dhe panthenol 

Lista e plotë e përbërësve

01: Water, Titanium Dioxide (CI 77891), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, PEG-10 Dimethicone, Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Trimethylsiloxysilicate, Iron Oxides (CI 77492), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Nylon-12, Silica, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polypropylsilsesquioxane, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499), Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.

02: Water, Titanium Dioxide (CI 77891), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, PEG-10 Dimethicone, Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol,Trimethylsiloxysilicate, Iron Oxides (CI 77492), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Nylon-12, Silica, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Iron Oxides (CI 77491), Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polypropylsilsesquioxane, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/ Eicosandioate, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (CI 77499), Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.2139616 -WafflesWater, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, PEG-10 Dimethicone, Iron Oxides (CI 77492), Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Trimethylsiloxysilicate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Nylon-12, Silica, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Iron Oxides (CI 77491), Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polypropylsilsesquioxane, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/ Eicosandioate, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (CI 77499), Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.

04: Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, PEG-10 Dimethicone, Iron Oxides (CI 77492), Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Trimethylsiloxysilicate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Nylon-12, Silica, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Iron Oxides (CI 77491), Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polypropylsilsesquioxane, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/ Eicosandioate, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (CI 77499), Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.

05: Water, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, PEG-10 Dimethicone, Iron Oxides (CI 77492), Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Trimethylsiloxysilicate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Nylon-12, Silica, Iron Oxides (CI 77491), Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polypropylsilsesquioxane, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/ Eicosandioate, Iron Oxides (CI 77499), Triethoxycaprylylsilane, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.


 

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Don't Settle Flexible&Seamless Concealer

1,800 ALL 2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI