*BEST EYELINER: Wink Stamp është fitues i çmimit: “Best of Eyeliner” te Elle India Beauty Awards 2022.
KAJA Wink Stamp Wing Eyeliner Pen & Stamp Long, përcakton në mënyrë dramatike linjën e qerpikëve me ngjyrën e tij ultra intensive për një imazh solemn luksoz! Ky produkt përveçse penelit për eyeliner, përmban edhe një stampë për të krijuar efektin “wing” (krahë) në cepat e syve. Përbërja e këtij produkti është e lëngshme, por rezistente, jetëgjatë dhe e papërshkueshme nga uji, por edhe duke mos u shpërbërë apo lënë njollë. Përdorimi dhe aplikimi në pjesën e syve është shumë praktik, dhe shumë i shpejtë. Nëse dëshironi një pamje më klasike të eyeliner-it ju sugjerojmë të përdorni Wink Stamp Original, ndërsa Wink Stamp Long për një përfundim më dramatik dhe të fuqishëm!

REZULTATET KLINIKE: Wink Stamp është testuar klinikisht për 8 orë qëndrueshmëri në ngjyrë, rezistencë ndaj njollosjes dhe rezistencë dhe papërshkueshmëri nga uji.
Në këtë studim u zbulua se:
1- Wing Eyeliner Stamp kishte ngjyrë të njëtrajtshme dhe të fuqishme, qëndrueshmëri të saj për 8 orë, efekt rezistent ndaj njollosjes (në krahasim me një grup kontrolli) dhe efekt të papërshkueshëm nga uji.
2- Wing Eyeliner Pen kishte ngjyrë të njëtrajtshme dhe të fuqishme, qëndrueshmëri të saj për 8 orë, efekt rezistent ndaj njollosjes (në krahasim me një grup kontrolli) dhe efekt të papërshkueshëm nga uji.

*Wing Eyeliner Pen: 0.4 ml 
*Wing Eyeliner Stamp Long: 3 ml

Vendosni stampën në formë krahu “Wing Eyeliner Pen” në skajin e jashtëm të syrit dhe shtypeni fort - krahu duhet të lidhet me vijën e poshtme të qerpikëve, duke krijuar një vijë të vazhdueshme. Përdorni Wing Eyeliner Pen, eyeliner-in për të vizuar përgjatë qerpikëve dhe për të lidhur krahun. Produkti duhet tundur mirë para përdorimit.

Wink Stamp Long

Wing Eyeliner Pen: Aqua/Water/Eau, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Alcohol, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Beheneth-30, Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Wing Eyeliner Stamp: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Alcohol, Pentylene Glycol, Beheneth-30,  Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Laureth-21, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Wink Stamp Original

Wing Eyeliner Pen: Aqua/Water/Eau, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Alcohol, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Beheneth-30, Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Wing Eyeliner Stamp: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Alcohol, Pentylene Glycol, Beheneth-30,  Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Laureth-21, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

KAJA Wink Stamp Wing Eyeliner Pen & Stamp Long

2,500 ALL 3,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI