I'M MEME Lip Silhouette Matte Velvet Tint është një nga produktet më në modë për buzët që do të sigurojë mbulim të plotë dhe një përfundim mat të mëndafshtë. Produkti siguron një efekt afatgjatë, nuk njollos dhe është rezistent ndaj transferimit.  Ata gjithashtu nuk ndihen të thatë në buzë ose nuk i thajnë buzët, kështu që nuk ka plasaritje ose rrudha. Aplikuesi i vogël me sfungjer e bën ngjyrën e buzëve të lehtë për t'u aplikuar, ndërsa ngjyrat intensive do të komplimentojnë çdo grim ose nuancë të lëkurës. Pjesa më e mirë është se këto buzëkuq veprojnë si nuanca tipike të buzëve në atë që ngjyra zgjat gjithë ditën, edhe pasi shkëlqimi fillestar të jetë konsumuar.

*4ml

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Lista e plotë e përbërësve

Retro Peach | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491), YELLOW 6 LAKE (CI 15985), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, RED 7 LAKE (CI 15850), IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Highteen Red | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, YELLOW 5 LAKE (CI 19140), IRON OXIDES (CI 77491), RED 7 LAKE (CI 15850), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, RED 6 (CI 15850), YELLOW 6 LAKE (CI 15985), RED 28 LAKE (CI 45410), FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Flare Coral | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, IRON OXIDES (CI 77491), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), RED 7 LAKE (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Antique Beige | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, YELLOW 6 LAKE (CI 15985), YELLOW 5 LAKE (CI 19140), IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, RED 7 LAKE (CI 15850), FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Street Chilli | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, IRON OXIDES (CI 77491), YELLOW 6 LAKE (CI 15985), YELLOW 5 LAKE (CI 19140), RED 7 LAKE (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Preppy Brick | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ISONONYL ISONONANOATE, TRIBEHENIN, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, IRON OXIDES (CI 77491), RED 7 LAKE (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), YELLOW 5 LAKE (CI 19140), IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Classy Rose | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ISONONYL ISONONANOATE, TRIBEHENIN, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, IRON OXIDES (CI 77491), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), RED 7 LAKE (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Granny Pink | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491), RED 7 LAKE (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Ready To Cool | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491), RED 28 LAKE (CI 45410), RED 7 LAKE (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, BLUE 1 LAKE (CI 42090), SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

Cherry Dresser | DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, TRIBEHENIN, ISONONYL ISONONANOATE, RED 28 LAKE (CI 45410), RED 7 LAKE (CI 15850), RED 6 (CI 15850), CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, IRON OXIDES (CI 77499), DIISOSTEARYL MALATE, FRAGRANCE, SILICA, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

I'M MEME Lip Silhouette Matte Velvet Tint

1,100 ALL 1,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI