Ky buzëkuq në trajtë balmi me nuancë të lehtë dhe formulim hidratues shton vitalitet dhe një prekje ngjyrash në buzë, për të krijuar një pamje që bie në sy! Formula e tij është shumë unike, sepse i lë buzët të ndjehen më të plota dhe më të shëndetshme, e kjo falë formulimit të tij me vaji Olea Europaea (ulliri), vaji i farës Simmondsia Chinensis (Jojoba) dhe vaji i farës së rrushit Vitis Vinifera. Një formulim i cili eksfolion qelizat e vdekura, por në të njëjtën kohë zbut dhe ushqen buzët pa u ndjerë të plasaritura!

*3.5gr

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Përbërësi "magjik"

Vaj Olea Europaea (ulliri), vaj i farës Simmondsia Chinensis (Jojoba) dhe vaj i farës së rrushit Vitis Vinifera. 

Lista e plotë e përbërësve

 Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Microcrystalline Wax, Paraffin, Polyethylene, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Synthetic Wax, Silica Dimethyl Silylate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ethylene/Propylene Copolymer, Cera Microcristallina, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Water, Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose Palmitate, Hydrogenated Lecithin, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Ascorbic Acid, Biotin, Cyanocobalamin, Folic Acid, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Thiamine HCl, Tocopherol, Fragrance, Limonene, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Red 7 (CI 15850:1), Red 27 (CI 45410:1), Red 33 Lake (CI 17200), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77499)

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

I'M MEME I'm Bare Lips

1,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI