Edhe pse tendencat e grimit janë gjithmonë në zhvillim, ka një produkt që nuk do të dalë kurrë nga moda: Shkëlqyes Buzësh! Kështuqë, "KORAL SECRETS", sjell eskluzivisht për ju buzëkuqët: I'M MEME Lip Silhouette Gloss Tint! Këto "gloss tint", jo vetëm që i sigurojnë buzëve një përfundim të mrekullueshëm, reflektues, por gjithashtu ushqejnë dhe hidratojn lëkurën e thatë të të buzëve. Për më tepër, formula e saj nuk është aspak ngjitëse, por mjaft e përqendruar për të qëndruar në buzë për orë të tëra. Zgjidhni midis 10 nuancave të mrekullueshme për një pamje volumizues me shkëlqim të lartë!

*4gr

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Lista e plotë e përbërësve

01 Formal Beige Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diphenyl Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Titanium Dioxide, Xylitol, Fragrance, Ethylhexylglycerin, Sunset Yellow FCF, Fast Acid Magenta, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Brilliant Blue FCF, Tocopherol

02 Newtro Coral Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Xylitol, Titanium Dioxide, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Ethylhexylglycerin, Fast Acid Magenta, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Brilliant Blue FCF, Tocopherol

03 Dandy Brick Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, Dimethicone, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Titanium Dioxide, Xylitol, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Ethylhexylglycerin, Fast Acid Magenta, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Brilliant Blue FCF, Phenoxyethanol, Tocopherol

04 Neo Scarlet  Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, Dimethicone, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Titanium Dioxide, Xylitol, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Ethylhexylglycerin, Fast Acid Magenta, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Brilliant Blue FCF, Phenoxyethanol, Tocopherol

05 Minimal Pink Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Xylitol, Fragrance, Titanium Dioxide, Sunset Yellow FCF, Ethylhexylglycerin, Fast Acid Magenta, Phloxine B, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Brilliant Blue FCF, Tocopherol

06 Romantic Rose Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Titanium Dioxide, Xylitol, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Ethylhexylglycerin, Fast Acid Magenta, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Brilliant Blue FCF, Tocopherol

 07 Chic Burgundy Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diphenyl Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, Dimethicone, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Xylitol, Fragrance, Fast Acid Magenta, Sunset Yellow FCF, Ethylhexylglycerin, Brilliant Blue FCF, Tocopherol

 08 Maximal Red Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Xylitol, Iron Oxide Red, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Fast Acid Magenta, Ethylhexylglycerin, Tartrazine, Ammonium Polyacrylate, Brilliant Blue FCF, Phenoxyethanol, Tocopherol

09 Y2K Fuchsia Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Xylitol, Iron Oxide Red, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Fast Acid Magenta, Ethylhexylglycerin, Tartrazine, Ammonium Polyacrylate, Brilliant Blue FCF, Phenoxyethanol, Tocopherol

 10 Mauve Chiffon Diisostearyl Malate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Water, Diphenyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglycerin-3, Polysorbate 60, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dimethicone, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Squalene, Xylitol, Iron Oxide Red, Fragrance, Sunset Yellow FCF, Fast Acid Magenta, Ethylhexylglycerin, Tartrazine, Ammonium Polyacrylate, Brilliant Blue FCF, Phenoxyethanol, Tocopherol

 

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

I'M MEME Lip Silhouette Gloss Tint

1,100 ALL 1,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI