SOME BY MI Miracle Repair Treatment, është një trajtim super i përqëndruar, i cili që me përdorimin e parë, bënë “mrekulli” për flokun e dëmtuarFormulimi i tij unik me 13 lloje vajrash botanikë, do të depërtojnë në të gjitha shtresat e lëkurës, për të ndihmuar në rigjenerimin e flokut të dëmtuar dhe pa jetë duke rikthyer volumin, shkëlqimin dhe gjithashtu përkujdesjen e duhur ndaj skalpit. Nga ana tjetër formulimi me 3 lloje të ndryshme proteinash dhe 11 lloje me prejardhje natyrale, kujdesen për rritjen e elasticitetit dhe butësisë së gjatësisë së flokut. I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e flokut.

*180gr

Pasi të keni shpëlarë shampon nga flokët, aplikojeni në gjithë gjatësinë e flokut, nga rrënja te majat. Lëreni për 2-3 minuta dhe shpëlajini mirë flokët.
Këshillë: Është më efektiv, nëse pas aplikimit vendosni një kapuç dushi, që flokët ta përthithin sa më mirë! 

Përbërësit "magjik"

 3 lloje vajrash botanikë, 3 lloje të ndryshme proteinash, 11 lloje me prejardhje natyrale

Lista e plotë e përbërësve

Water, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cyclopentasiloxane, Steartrimonium Bromide, Butylene Glycol, Camellia Japonica Seed Oil, Aminopropyl Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Ethylhexyl Isononanoate, Amodimethicone, Glycerin, Cocamide MEA, C12-14 Sec-Pareth-7, Alcohol, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Lactic Acid, Zein, Betaine, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Silk, PEG-14M, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Canola Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree) Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Saururus Chinensis Extract, Morus Alba (White Mulberry) Leaf Extract, Acorus Gramineus Root/Stem Extract, Pinus Densiflora Leaf Extract, Rehmannia Chinensis Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Houttuynia Cordata (Tsi) Extract, Chitosan, Hydrolyzed Chitosan, Trehalose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Limonene, Geraniol

SOME BY MI është markë koreane e përkujdesjes ndaj lëkurës që ofron një shumëllojshmëri produktesh që i përgjigjen të gjitha problematikave të saj. Kombinimi i shprehjes “something by a miracle" që do të thotë "diçka nga një mrekulli" me fjalën koreane "mi" (bukuri), sjell emrin e markës së njohur SOME BY MI. Në fillimet e saj fitoi popullaritet në tregjet e Azisë Juglindore dhe më pas suksesi i hapi dyert e botës perëndimore, ku sot SOME BY MI eksporton në mbi 20 shtete të ndryshme, përfshirë SHBA, Kanada etj. Këtë zgjerim në Industrinë e Bukurisë, marka e ka fituar falë produkteve të saj me përbërje të lehta por shumë efektive. Ndër ta, "më i zhurmshmi" në rrjetet sociale, website-e dhe bloge bukurie është padiskutim AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Toner. Të gjitha produktet e markës janë shumë të dashura për publikun, jo vetëm prej përbërësve të tyre, por edhe për faktin se janë shumë efektive dhe të përshtatshme për lëkurën sensitive dhe atë me tendencë akneike.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

SOME BY MI Miracle Repair Treatment

1,200 ALL 1,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI