Përjetoni një dozë intensivisht ushqyes për buzët tuaja me BELIF Super Knights Multi Vitamin Lipcerin!  Një produkt i cili është në krye të listës si lip balm i preferuar falë formulës së tij inovative, i cili siguron jo vetëm një pamje tërheqëse por gjithashtu kujdes efikas për shëndetin dhe bukurinë e  buzëve tuaja. Formuluar me kompleks multi-vitamina™️, duke përfshirë 4 vitamina thelbësore, ky balm ofron eksfolim të butë, hidratim të thellë dhe qetësim të buzëve të irrituara. Nga ana tjetër, konsistenca e tij xhel transformohet për të parandaluar humbjen e lagështisë, duke lënë buzët e lëmuara dhe shumë të buta gjatë gjithë ditës.

Formula e tij është vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurë, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*15ml*2ea 

Rrotulloni pjesën poshtë të  paketimit në drejtim të kundërt të akrepave të orës dhe kur përmbajtja të shkarkohet, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në buzë, rreth buzëve dhe zona të ndryshme që ndihen të thata.

Përbërësit “magjik”

Kompleks multi-vitamina™️

Lista e plotë e përbërësve

Diisostearyl maleate, phytosteryl/isostearyl/cetyl/stearyl/behenyl dimer dilinoleate, bis-diglyceryl polyacyl adipate-2, triethylhexanoin, microcrystalline wax, hydro Generated polyisobutene, dipentaerythrityl hexahydroxystearate/hexostearate/hexarozinate, purified water, silica dimethyl silylate, 1,2-hexanediol, glycerin, sorbitan stearate, Cedrol, Dimethicone, sunflower seed oil, gluconolactone, maltodextrin, butylene glycol, protease, niacinamide (100 ppm)+, tocopherol (76.5ppm)+, ascorbic acid (10 ppm)+, cyanocobalamin (1 ppm)+, serine, soybean oil, sodium citrate, beta-carotene, carrot extract, carrot seed oil, cholesterol, hydrogenated lecithin, shea butter, citric acid, squalane, glyceryl glucoside, denatured alcohol, BH. Tea, cetearyl alcohol, oat kernel extract*, port marigold flower extract*, catnip extract*, raspberry leaf extract*, wild indigo root extract*, chickweed extract*, stearic acid, acetyltetrapeptide-9, ceramide NP. , Caprylyl Glycol, Ceramide NS, Phytosphingosine, Acetyl Hexapeptide-8, Ceramide AP, Ceramide AS, Desamido Collagen, Ceramide EOP, Orange Peel Oil**, Lime Sensory Oil**, Scented Geranium flower oil**, rosemary leaf oil**, limonene, citronellol, geraniol, citral, linalool

Çuditërisht, historia e markës së kujdesit të lëkurës BELIF filloi në shekullin e 19-të, më saktë në 1860. Pikërisht në këtë datë botanisti dhe herbalisti legjendar Duncan Napier hapi klinikën e tij bimore në Edinburg, Skoci. Në fakt, 150 vjet më vonë, grupi i madh korean LG (po, LG si televizorët), i cili ndoshta po kërkonte një koncept për të krijuar një markë të re për kujdesin e lëkurës, shikoi formulat e Duncan Napier dhe vendosi t'i përdorte ato për të krijuar markën e kujdesit të lëkurës. BELIF do të thotë: Besim. Si rezultat, BELIF përdor përzierjet bimore dhe botanike të Duncan Napier në formulimin e produkteve të saj. Sigurisht, ato janë të kombinuara me të gjithë teknologjinë e një laboratori kozmetik korean të fundit të shekullit të 21-të, siç mund ta imagjinoni! Por marka BELIF krenohet që gjithmonë thekson përbërësit bimor në formulat e saj, dhe ato gjithashtu kombinojnë njohuritë e Duncan Napier për të zgjedhur ekstrakte bimore nga e gjithë bota (dhe jo vetëm nga Koreja siç ndodh shpesh me markat konvencionale koreane të kujdesit të lëkurës). Belif nuk po pretendon të jetë një markë e "bukurisë së pastër". Ata janë një markë konvencionale për kujdesin e lëkurës që përdor ekstrakte natyrore bimore në formulat e tyre. Linja e tyre më e popullarizuar në mbarë botën dhe ajo që vendos markën në hartë është Aqua Bomb, e bazuar në hidratim dhe që numëron rreth pesëmbëdhjetë produkte të ndryshme (të paktën në Kore). Peat Miracle është linja e tyre e dytë më e popullarizuar, dhe kremi i syve Peat Miracle Revital është një shitës më i mirë që nga debutimi i markës!

BELIF Super Knights Multi Vitamin Lipcerin

2,100 ALL 2,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI