Jeni duke vuajtur nga qelizat e vdekura dhe ju janë krijuar njolla hiperpigmentimi në disa zona private të trupit tuaj, si p.sh.: sqetullat, bërrylat, gjunjtë dhe në tërësi i gjithë trupi?! CELIMAX One Step Body Brightening Pad është një toner eksfoliues trupi, i përbërë me tampona pambuku që në mënyrë të jashtëzakonshme, shpërbën sebumin e tepërt, papastërtitë, pluhurin. Formulimi i tij përmban eksfoliues PHA (Poly Hidroxy Acid) dhe përbërës aktivë me efekt zbardhues, si: vitamina B, çaji jeshil, resveratrol, white truffle (kërpudhë e bardhë) që ndihmojnë në zbehjen dhe zbutjen e pjesëve të trupit shumë ashpra dhe të errëta, duke kontrolluar mbiprodhimin e melaninës. E gjithë përbërja e këtij eksfoliuesi ju ndihmon në pastrimin e thellë të poreve të lëkurës, heqjes së mbetjeve kimike nga deodoranti, si edhe ndihmon në qetësimin e irritimeve të shkaktuara nga depilimet mujore dhe ato të përditshme. 

*60 tamponë pambuku/ 110ml

Mund të përdoret në përditshmëri sa herë të jetë e nevojshme, pas larjes së trupit dhe jo vetëm. Pasi të keni aplikuar dhe fërkuar lëkurën, është mirë që esenca nga produkti, të përthithet nga trupi.

Përbërësit "magjik"

PHA, vitamina B, çaji jeshil, resveratrol, white truffle (kërpudhë e bardhë) 

Lista e plotë e përbërësve

 

Purified Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Green Tea Extract, Panthenol, White Truffle Extract, Gluconolactone, Glutathione, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Wild Geranium Oil, Corn Mint Leaf Extract, Orange Peel Oil, Arborvitae Leaf Extract, Resveratrol, Lavender Oil, Palmarosa Oil, Bergamot Oil, Sodium Hyaluronate, Chamomile Precautions

CELIMAX është një markë e kozmetikës Koreano-Jugore, e themeluar në principin "Sinqeritet"!  Filozofia e tyre ka të bëjë me: kozmatika nuk mund të bëjë mrekulli, por CELIMAX ju ofron një premtim të sinqertë për një lëkurë më të mirë. CELIMAX është një skuadër e përbërë nga njerëz të apasionuar, që kërkojnë të zhvillojnë produkte efikase dhe ofrojnë vërtetë atë që premtojnë. Qëllimi i kësaj marke është angazhimi i principit të sinqeritetit midis konsumatorit dhe produktit, dhe do të mund të arrijë që klientët e saj të kenë një persepktivë ndryshe për industrinë e bukurisë!

 

 

CELIMAX One Step Body Brightening Pad

1,200 ALL 1,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI