Është momenti t'u thoni STOP shenjave të moshës dhe viteve në lëkurë! 

1- THE PLANT BASE Time Stop Collagen Ampoule

Ka një formulë unike me plot 76.52% ekstrakt kërpudhash që nxisin prodhimin e kolagjenit, i cili me kalimin e viteve reduktohet. Ampula gjithashtu hidraton dhe qetëson irritimet e ndryshme në lëkurë falë përmbajtjes me: panthenol, sodium hyaluronate, ekstrakt nga bima centella asiatica, ekstrakt nga aloe vera.

*30ml

2- THE PLANT BASE Time Stop Peptide Eye Cream

Lëmon vijat e holla dhe rrudhat në të gjithë mimikën e fytyrës falë formulimit me peptide & adenosine. Gjithashtu i ofron lëkurës freski & vitalitet falë formulimit me: ekstrakt trëndafili dhe mbi 10% ekstrakt mjalti, një antioksidues shumë i fuqishëm për lëkurën.

Në vetëm 1 javë përdorim të rregullt do të arrini vërtet të shikoni ndryshime në lëkurë!

*30ml

THE PLANT BASE Time Stop Collagen Ampoule

Përdoreni pas tonerit dhe/ose pas esencës. Merrni një sasi të konsiderueshme në duar dhe shpërhapeni atë në fytyrë, qafë dhe dekolte, derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Këshillohet të përdoret në mëngjes dhe mbrëmje. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj.

THE PLANT BASE Time Stop Peptide Eye Cream

Në mëngjes dhe mbrëmje, pasi të keni aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj e përpara se të vendosni kremin hidratues, aplikojeni produktin lehtësisht në zonën rreth syve.

THE PLANT BASE Time Stop Collagen Ampoule

Përbërësit "magjik"

ekstrakt nga kërpudha Hericium Erinaceum (76.53%), glicerinë, ekstrakt nga kërpudha Tremella Fuciformis (180 mg), sodium hyaluronate, ekstrakt nga rrënja e bimës Glycyrrhiza Glabra (Licorice), panthenol, adenosine, beta-glucan, ekstrakt i gjethes së bimës Aloe Barbadensis, ekstrakt i bimës Centella Asiatica, vaj nga farat e bimës Macadamia Integrifolia

Lista e plotë e përbërësve

Hericium Erinaceum (Mushroom) Extract(76%),Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Water, Glycerin,Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract(180mg),Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Morus Alba BarkExtract, "Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, DiospyrosKaki Leaf Extract, Panthenol, *Centella AsiaticaExtract, *Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract,*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, AcetylGlutamine, Sodium Polyacrylate, PPG-26-Buteth-26,C13-14 lsoparaffin, Dextrin, PEG-40 HydrogenatedCastor Oj, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Cararnel,Disodium EDTA, Laureth-7, Ethyl Hexanediol,Macadamialntegrifolia Seed oil, Retinyl Palmitate,PalitoyTripeptide-5, Pantolactone, Pantolactone,Hydiogenated Lecithin, PEG-5 Rapeseed Sterol,
Cholestetol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols,Teomethanine, Carbomer, Ceteth-5, Ceteth-3,TocopherylAcetate, Silica, Sodium Ascorbyl Phosphate, SodiumStearoyl Glutamate ("Natural Ingredients)

THE PLANT BASE Time Stop Peptide Eye Cream

Përbërësit "magjik"

36% përqind ekstrakt nga trëndafili, mbi 10% ekstrakt mjalti, peptide

Lista e plotë e përbërësve

Rosa Damascena Flower Extract(36%),"Honey Extract(109%), Glycerin, CetylEthylhexanoate, Trimethyiolpropane TricaprylateTricaprate, Dimethicone, Cyclomethicone, "Macadamia integrifolia SeedOil, Brassica Campestris(Rapeseed)Sterols,PEG-5 Rapeseed Sterol, Cholesterol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Butylene Glycol,Ceteth-3, Ceteth-5, "Butyros permumParkii(Shea) Butter, "Argania SpinosaKernel Oil, "Mauritia Flexuosa Fruit Oil,Hydrogenated Lecithin, Sodiurm Hyaluronate, Polyglutanic Acid, Ceramide NP,Stearic acid, *Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Tocopheryl Acetate,Oleic Acid, Adenosine, "Propolis Extract,"Royal Jelly Extract, "Rosa DamascenaCallus Culture Extract, "Rosa DamascenaPhytoplacenta Culture Extract, DisocdiumEDTA, TOCopherol, "Rose Flower Oil, "Glycyrrhiza Glabra(Licorice) Root Extract, "Diospyros Kaki Leaf Extract, "Morus AlbaBark Extract, "Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Water, Ethylhexylglycerin,rh-Polypeptide 64(10ppb) ("Natural Ingredients)

Në vitin 2005 lindi marka THE PLANT BASE, e cila u bë e famshme për prodhimin e sapunëve artizalë me 100% përbërje bimore. Hapin e madh në Industrinë e Përkujdesjes së Lëkurës e hodhi pas kërkesave të shumta të konsumatorëve të saj, që i adhuronin këta sapunë. Sa herë do të përdorni një produkt të THE PLANT BASE, do t’ju duket sikur prekni natyrën, që është edhe shpirti i vetë markës. Formulimet inovative të saj janë hipoalergjike dhe krijohen vetëm me përbërës organikë të certifikuar. THE PLANT BASE merr frymëzim të pafund në natyrë dhe nuk ndalon së kërkuari teknologji të avancuara dhe përbërës të rinj, për të arritur bukurinë e shëndetshme. E gjithë kjo përkthehet në dy serumet më të shitura “Time Stop Collagen Ampoule” dhe “Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100”, që janë përzgjedhur me shumë vëmendje nga Koral Secrets.

THE PLANT BASE Time Stop Line (Collagen Ampoule & Peptide Eye Cream)

4,100 ALL 5,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI