KAJA Juicy Glass Instant Hydrating & Plumping Lip Oi, është më shumë se një lip oil, është një pamje tërësisht e re për buzët tuaja! Frymëzuar nga bukuria e frutave, ky lip oil sjell një hidratim intensiv, një shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe buzë më të plota!. Formuluar me vajrat e vitaminës së pemës, Juicy Glass Lip Oil ushqen dhe hidraton buzët, duke i dhënë atyre një ndjenjë të butë dhe shkëlqim natyral. Aromat unike të frutave shtohen për të krijuar një eksperiencë tërheqëse çdo herë që e përdorni. 

REZULTATET KLINIKE: Në një test të kryer u vu re se:

*95% ndiejnë buzët më të hidratuara,

*100% ndiejnë buzët më të fryra,

*95% vlerësojnë formulën jo ngjitëse.

*4ml

Aplikoni mbi buzë një sasi të moderuar sa herë që i ndjeni të thata. Mund ta përdorni direkt mbi buzë ose sipër buzëkuqit tuaj për një përfundim me shkëlqim.

01 Rose Hip Spritz

Përbërësit "magjik"

Vaji i frutave Rosa Canina (Rose Hip)

Lista e plotë e përbërësve

Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dextrin Palmitate, Rosa Canina Fruit Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Sorbitan Isostearate, Eclipta Prostrata Extract, Menthol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Dehydroacetic Acid, Melia Azadirachta Flower Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Corallina Officinalis Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Linalool, Limonene, Fragrance (Parfum)

02 Rasberry Refresher

Përbërësit "magjik"

Vaji i farave të mjedrës

Lista e plotë e përbërësve

Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dextrin Palmitate, Raspberry Seed Oil/Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Sorbitan Isostearate, Menthol, Eclipta Prostrata Extract, Diisostearyl Malate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Dehydroacetic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Red 27 (Ci 45410), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Polyglyceryl-2 Diisostearate, Moringa Oleifera Seed Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Yellow 6 Lake (Ci 15985), Red 22 Lake (Ci 45380), Red 7 Lake (Ci 15850), Corallina Officinalis Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Benzyl Benzoate, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Linalool, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Fragrance (Parfum)

03 Apricot Allure

Përbërësit "magjik"

Vaji i bërthamës së Kajsisë

Lista e plotë e përbërësve

Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dextrin Palmitate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Sorbitan Isostearate, Diisostearyl Malate, Menthol, Eclipta Prostrata Extract, Dehydroacetic Acid, Melia Azadirachta Leaf Extract, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Red 21 (Ci 45380), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Yellow 6 Lake (Ci 15985), Moringa Oleifera Seed Oil, Iron Oxides (Ci 77492), Red 7 Lake (Ci 15850), Polyglyceryl-2 Diisostearate, Linalool, Limonene, Citral, Fragrance (Parfum)

04 Grape Glowtini

Përbërësit "magjik"

Vaji i farave të rrushit

Lista e plotë e përbërësve

Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dextrin Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Sorbitan Isostearate, Eclipta Prostrata Extract, Menthol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Dehydroacetic Acid, Coccinia Indica Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Fragrance (Parfum)

05 Plum Paloma

Përbërësit "magjik"

Vaji i farës së kumbullës

Lista e plotë e përbërësve

Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dextrin Palmitate, Prunus Domestica Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Sorbitan Isostearate, Menthol, Eclipta Prostrata Extract, Diisostearyl Malate, Dehydroacetic Acid, Melia Azadirachta Leaf Extract, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Red 27 (Ci 45410), Iron Oxides (Ci 77499, Ci 77492), Red 28 Lake (Ci 45410), Yellow 6 Lake (Ci 15985), Moringa Oleifera Seed Oil, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Fragrance (Parfum)


Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Juicy Glass Instant Hydrating & Plumping Lip Oil

1,700 ALL 2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI