KLAIRS Freshly Juiced Vitamin E Mask, është maska e duhur për të gjitha lëkurat të cilat e kanë humbur elasticitetin dhe vitalitetin. Kjo maskë është e formular me një përqëndrim të lartë të vitaminës E, një antioksidant i cili ofron vitalitet në lëkurë, rrit elasticitetin, mban në kontroll shenjat e moshës dhe ofron efekt lifting në lëkurë. Ndërsa formulimi me sodium dhe adenosine, bëjnë të mundur mbushjen e çdo vije të holle rrudhe. Menjëherë pas aplikimit lëkura ka një pamje plot shkëlqim, falë përmbajtjes me niacinamide, të cilat mundësojnë njëtrajtësimin e tonit të lëkurës, mbajtjen në kontroll të sebumit, zbehjen të shenjave post akne dhe minimizimin e dukjes së poreve. Ka një teksturë unike, e ngjashme me puding, dhe përthithet menjëherë pas aplikimit në lëkurë.  E përshtatshme për lëkurën e thatë, të dehidratua dhe mature.


*90ml

Aplikojeni në mbrëmje, në hapin e fundit të rutinës suaj. Merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë. Në mëngjes, lajeni fytyrën me pastruesin tuaj.

Përbërësit "magjik"

vitaminë E, sodium dhe adenosine, niacinamide

Lista e plotë e përbërësve

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Carrageenan, Gellan Gum, Betaine, Algin, Mannan, Ceramide NP, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Centella Asiatica Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Salicornia Herbacea Extract, Phragmites Communis Extract, Adenosine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil.

Klairs është një markë e cilësisë së lartë në botën e K-beauty, pjesë e gjigandit të kozmetikës, Wishtrend. Që prej krijimit të saj në vitin 2010, ajo i ka qëndruar besnike filozofisë "Simple, but enough!" (E thjeshtë, por mjaftueshëm!). Kjo markë ka besimin se edhe produktet me formulime të thjeshta dhe pa përbërës të dëmshëm, sjellin rezultate të shkëlqyera për të gjitha tipet e lëkurës. Përbërja e tyre është hipoalergjike dhe të gjitha këto produkte janë të përshtatshme për lëkurën me sensitivitet të lartë. Ndër vite, Klairs ka fituar popullaritet të lartë falë fjalëve të mira të thëna nga konsumatorë që mbeten gjithmonë të kënaqur. Pa harruar këtu dhe një pikë tjetër të fortë, raportin e drejtë mes cilësisë së lartë dhe çmimeve të arsyeshme të produkteve të saj. Gjithashtu Klairs është një nga markat më miqësore me mjedisin dhe kafshët, sepse prodhon produkte vegane, të pa testuara në kafshë dhe e nënvizon gjithmonë faktin se ky koncept abuziv është i gabuar e duhet luftuar. Ka fituar 20 çmime kombëtare dhe ndërkombëtare. Shembuj të këtij suksesi janë: toneri “Supple Preparation Facial Toner” dhe serumi me vitaminë C “Freshly Juiced Vitamin Drop”, ku secili prej tyre është shitur me mbi 1 milion herë. 

KLAIRS Freshly Juiced Vitamin E Mask

2,000 ALL 2,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI