Eksploroni botën e ngjyrave në sytë tuaj me KAJA Moon Crystal Weightless Jelly Sparkling Eye Pigment! I formuluar me pasion dhe kujdes, ky pigment për sytë përfshin një bashkim harmonik të Kristal Topaz, Pluhur Diamanti, dhe Pluhur Safiri, duke sjellë një shkëlqim dhe një bukuri të detajuar. Tekstura e tij ultrafine dhe lënguar siguron një përzierje të lehtë dhe një aplikim që përshtatet me lehtësi mbi lëkurën tuaj. Përveç shkëlqimit të jashtëzakonshëm, ky pigment ofron një rezistencë të gjatë, duke ju lejuar të shfaqni pamjen tuaj të përkryer gjatë gjithë ditës. Madhësia e tij kompakte dhe dizajni portativ e bënë të përshtatshëm për çdo moment dhe vend. Kështuqë, përdorni këtë “xhevahir” të make-up për të shkëlqyer me një pamje që do të mahnitë të gjithë rreth jush!

*8.5g

Fillimisht, vendosni një korrektor dhe më pas aplikojeni te kapakët e syve duke e përhapur me furce ose mollëzat e gishtave. 

KËSHILLA: Don't Settle është një korrektor i mrekullueshëm për përgatitjen e zonës përpara se të aplikoni Moon Crystal. 

Përbërësit "magjik"

Kristal Topaz, Pluhur Diamanti, dhe Pluhur Safiri

01 Goddess Deesse

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Synthetic Fluorphlogopite, Butylene Glycol, Talc, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Alumina, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, Calcium Sodium Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77499), Alcohol, Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2- Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Laureth-7, Citric Acid, Tin Oxide (Ci 77861), Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz

02 Luminary

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Calcium Sodium Borosilicate, Butylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Mica (Ci 77019), Titanium Dioxide (Ci 77891), Calcium Titanium Borosilicate, Alumina, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Alcohol, Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Iron Oxides (Ci 77499), Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Titanium/Titanium Dioxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Laureth-7, Citric Acid, Silica, Tin Oxide (Ci 77861), Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz

03 Tiger's Eye

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Butylene Glycol, Talc, Alumina, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Alcohol, Iron Oxides (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891), Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Laureth-7, Citric Acid, Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz

04 Rose Quartz

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Titanium Dioxide (Ci 77891), Mica (Ci 77019), Butylene Glycol, Talc, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Calcium Titanium Borosilicate, Iron Oxides (Ci 77499), Alcohol, Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Tin Oxide (Ci 77861), Laureth-7, Citric Acid, Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz 

05 Mystical

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Calcium Sodium Borosilicate, Butylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Mica (Ci 77019), Titanium Dioxide (Ci 77891), Calcium Titanium Borosilicate, Alumina, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Alcohol, Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Iron Oxides (Ci 77499), Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Titanium/Titanium Dioxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Laureth-7, Citric Acid, Silica, Tin Oxide (Ci 77861), Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz

06 Cosmic

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Butylene Glycol, Talc, Alumina, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Alcohol, Iron Oxides (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891), Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Laureth-7, Citric Acid, Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz

08 Dark Matter

Lista e plotë e përbërësve

Aqua/Water/Eau, Titanium Dioxide (Ci 77891), Mica (Ci 77019), Butylene Glycol, Talc, Di-C12-13 Alkyl Malate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Calcium Titanium Borosilicate, Iron Oxides (Ci 77499), Alcohol, Isobutylene/Sodium Maleate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Polysorbate 20, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Tin Oxide (Ci 77861), Laureth-7, Citric Acid, Diamond Powder, Sapphire Powder, Topaz 

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Moon Crystal Weightless Jelly Sparkling Eye Pigment

2,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI