Ofrojini lëkurës tuaj shkëlqim dhe hidratim, falë spray-t me I DEW CARE Thirst THings Fisrt Revitalizing Vitamin C Mist Mask! Formulimi i tij i pasur me vitaminë C, zbeh njollat dhe hiperpigmentinimin dhe lufton kundër shenjave të moshës. Nga ana tjetër,   vaji i farës së mollës si edhe lëkura e limonit ndihmon në ruajtjen e lagështisë së lëkurës dhe tërheqjen e saj duke e bërë atë të duket më e shëndetshme dhe e re. Ndërsa formulimi me ekstrakt të shegës, rrit fuqinë antioksiduese vitaminës C për t'ju adresuar problematikave të lëkurës të sipërpërmendura. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. Ky mist hidratues është i sigurt për përdorim gjatë shtatëzanisë. 


Formula e këtij produkti ka certifikatë vegane & e patestuar në kafshë. Gjithashtu hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si: paraben, silikon, sulfate.

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës I DEW CARE, ka cerifikatë VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE.

*80ml

Sprucojeni në fytyrë sa herë të keni nevojë për ndjesi hidratimi dhe freskie, apo edhe në zona të tjera të trupit ku e shihni të nevojshme. Mund të përdoret edhe sipër makeup-it për të rritur qëndrueshmërinë e tij.

Përbërësit "magjik"

vitaminë C, vaji i farës së mollës si edhe lëkura e limonit, ekstrakt shege

Lista e plotë e përbërësve

 

Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Ascorbyl Glucoside, Ascorbic Acid, Citric Acid, Pyrus Malus (Apple) Seed Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Tocopherol, Niacinamide, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Pca, Caprylyl Glycol, Hippophae Rhamnoides Oil, Tromethamine, Sodium Citrate, Cyanocobalamin, Althaea Rosea Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Citrus Junos Peel Extract, Phenoxyethanol, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Diisostearate, Menadione, Biotin, Folic Acid, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Thiamine Hcl, Fragrance(Parfum),

 

Marka I DEW CARE është krijuar për të ofruar një përvojë argëtuese dhe efektive me produktet e krijuara për kujdesin e lëkurës. Që nga paketimi i jashtëm i cili është gjithmonë i këndshëm, e deri te performance e produktit, marka I DEW CARE përpiqet që të kënaqë të gjithë përdoruesit e produkteve të tyre me përbërjet më unike, aroma të shijshme dhe rezultate të dukshme reale. Kjo markë është në një lidhje shumë të ngushtë me shkencën. Të gjitha formulimet e produkteve testohen klinikisht me përbërës të cilët janë të sigurt jo vetëm për lëkurën tonë, por edhe për mjedisin. Qëllimi i kësaj marke është krijimi i produkteve sa më profesionale në K-Beauty duke kombinuar shkencën bashkë me bukurinë e lëkurës. Produktet e markës I DEW CARE janë për çdo lloj tipologjie lëkure dhe adresojnë disa problematika. Të gjitha produktet prodhohen në Korenë e Jugut.

I DEW CARE Thirst Things First Revitalizing Vitamin Cmist Mask

2,100 ALL 3,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI