BOUQUET GARNI Body Shower Ylang Ylang përmban të gjithë përbërësit botanik dhe ekzotik me prejardhje natyrale që do t'ju relaksojë dhe njëkohësisht do t'ju mbushë plot me energji pozitive. Ka një konsistencë në formë xheli, që në kontakt me ujin krijon flluska. Kjo shampo trupi përmban gjithashtu panthenol, gjalpë ushqyese shea si dhe ekstrakt të pemës së çajit dhe livandës. Kombinimi i të gjithë këtyre përbërësve ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe qetësimin e saj ndaj çdo lloj irritimi. Nëse dëshironi t'i merrni efektet maksimale, sugjerojmë përdorimin së bashku me locioni i trupit: BOUQUET GARNI Body Lotion Ylang Ylang dhe body mistin e vetë linjës: BOUQUET GARNI Body Mist Ylang Ylang. 

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial.

*500ml


Masazhojeni butësisht mbi lëkurën e lagur me duar ose sfungjer trupi, dhe më pas shpëlajeni.

Përbërësit "magjik"

gjalpë shea, ekstrakt i lules Ylang Ylang, ekstrakt i rrënjës Nelumbo Nucifera, ekstrakt i farave Nelumbo Nucifera 

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate Lauramide Dea, Cocamide Dea, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Polyquaternium 7, Disodium Edta, Bht, Phenoxyethanol, Disodium Phosphate, Sodium Carbonate, Butylene Glycol, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract(60 Ppm), Limonene, Linalool

BOUQUET GARNI synon që me përdorim të produkteve aromatike të frymëzuar nga peizazhet romantike të Provence në Francë, t'jua bëjë çdo moment të bukur. Kjo markë ka gamë të gjerë produktesh, si: parfume për trupin, locione të ndryshme, maska, shampoo etj duke synuar grupmoshat që bebe e deri tek të rriturit. Të gjitha produktet e BOUQUET GARNI janë 100% të prodhuara në Kore. 

BOUQUET GARNI Body Shower Ylang Ylang

2,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI