Nëse dëshironi t'ju ofroni volum flokëve tuaj falë një produkti special ai është VOLUME BY TAEYANG Keratin Volume. Ushqen dhe hidraton flokët tuaj me vetëm një sprucim, falë përmbajtjes me 93% përbërës natyral nga ekstrakte të 50 bimëve të ndryshme, të cilët do t'ju ndihmojnë edhe në minimizimin e acarimit të skalpit si: ekstrakti nga bima centella asiatica, artemisia, livando etj,. Nga ana tjetër, spray ndihmon në lehtësimin e simptomave të rënies së flokëve falë multi-proteinave që përmban. Në momentin që do e aplikoni mbi flokë do vëreni freski, shkëlqim mbreslënës, dhe volum plot shëndet. Spray ka një aromë fantastike të cilën do e dashuroni mbi flokë.

*180ml

Shkundeni mirë spray-n përpara përdorimit. 

*Për t’i ofruar shkëlqim shtesë, sprucojeni 30 cm larg, dhe më pas krihni flokët. Do të ndjeni flokë elastikë dhe të mëndafshtë që zgjasin për një kohë të gjatë.
*Për t'u ofruar flokëve volum shtesë, sprucojeni rreth 10 cm larg kokës duke mbajtuar me duar zonën e flokëve ku dëshironi të keni volum, dhe prisni për 3-5 sekonda. Do të vëreni një volum në flokët tuaj.
*Nëse dëshironi volum të lehtë të flokëve, spërkateni produktin nga një distancë prej rreth 10 cm. Do të keni volum të butë por që zgjat.

Përbërësit "magjik"

50 ekstrakte nga lule & bimë të ndryshme.

Lista e plotë e përbërësve

Alcohol ,Water, Hydrolyzed Milk Protein ,Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl ,Methacrylate Copolymer, C9-12 Alkane, C13-14 Alkane, Aminomethyl Propanol, Hydrogenated Poly(C6-12 Olefin), Gelatin, Pentylene Glycol,Acacia Senegal Gum, Ubiquinone, Cellulose Gum, Carbomer, Tromethamine, Argania Spinosa Kernel Oil,Dipropylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein ,Glycine Soja (Soybean) Protein ,Hydrolyzed Corn Protein, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Hydrolyzed Amaranth Protein, Hydrolyzed Cottonseed Protein, Hydrolyzed Potato Protein, Hydrolyzed Fucus Vesiculosus Protein, Avena Sativa (Oat) Protein Extract, Sodium Hyaluronate,Triethyl Citrate, PVP, Menthol, Hydrolyzed Jojoba Esters, Salicylic Acid, Dexpanthenol, Chamaecyparis Obtusa Water,Thuja Orientalis Water, Pinus Palustris Leaf Extract, Rosa Hybrid Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract,Lilium Tigrinum Extract, Smilacina Japonica Extract, Ipomoea Purpurea Extract, Viola Mandshurica Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Borago Officinalis Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Chrysanthemum Sinense Flower Extract, Cosmos Sulphureus Flower/Leaf/Stem Extract, Syringa Vulgaris (Lilac) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, Freesia Alba Flower Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Narcissus Pseudo-Narcissus (Daffodil) Flower Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Asarum Sieboldii Root Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Thuja Orientalis Leaf Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract Carthamus Tinctorius (Safflower)Flower Extract, Hosta Longipes Extract, Porphyridium Cruentum Extract, Allium Cepa (Onion) Bulb Extract, Artemisia Capillaris Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Cysteine, Methionine, Rosa Davurica Bud Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Niacinamide, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Pentasodium Pentetate, Cystine, Aspartic Acid Arginine, Alanine, Asparagine, Glutamic Acid, Glycine, Glutamine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Ornithine Phenylalanine, Proline, Serine, Taurine, Threonine, Tryptophan, Tyrosine, Valine, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil Rosa Canina Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Pinus Densiflora Leaf Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Mentha Viridis (Spearmint) Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Rosa Damascena Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Paeonia Albiflora Flower Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Anthemis Nobilis Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rose Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Water, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal,, Hydroxycitronellal, Linalool, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional,Eugenol.

Marka

 

VOLUME BY TAEYANG Keratin Volume

2,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI