Nuk ka bezdi më të madhe se shputat e këmbëve të ashpra, dhe jo të lëmuara, apo jo? Zgjidhja sapo trokiti në KORAL SECRETS! TONYMOLY Shiny Foot Super Peeling Liquid, është një trajtim këmbësh 6-në-1 që bën të mundur: heqjen e qelizave të vdekura; ofron hidratim të thellë; largon aromat e pakëndshme; qetëson irritimet; relakson këmbët e lodhura dhe të stresuara. E gjithë kjo falë "lëngut çudibërës", që duhen mbajtur këmbët brenda disa çorapeve specifike, dhe në fund kremit super hidratues! "Lëngu çudibërës", arrin të minimizojë të gjitha pjesët e thata, qelizat e vdekura, dhe kallot e ashpra, duke i lënë shputat e buta dhe të hidratuara plotësisht. Formula unike e lëngut është e pasuruar me ekstrakte dhe acide frutash si: acid glikolik AHA dhe acid salicilik BHA, për të siguruar një lëkurë të butë, duke hequr edhe kallot e tepërta të këmbëve, ndërsa ektrakti i livandos, qetëson lëkurën e irrituar, duke ofruar njëtrajtësim të tonit. Vaji i arganit ushqen dhe mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm, duke mbajtur lagështinë brenda. Për qetësimin dhe freskimin e tyre ndihmon ekstrakti i mentes. Ndërkohë kremi hidratues pas trajtimit, do t'jua bëjë këmbët super të buta dhe me shkëlqim! Kini parasysh që për 4-6 ditë të gjitha qelizat e vdekura do të largohen në mënyrë natyale nga këmbët tuaja, prandaj mos i sforconi duke i hequr manualisht.

*2x25ml

Vendosni qeset përkatëse në këmbët tuaja, hidhni lëngun në secilën prej tyre, dhe më pas lidhini. Mbajini ato për rreth 1-1.5 orë. Hiqni qeset, dhe shpëlani këmbët, derisa lëngu të jetë shpërbërë plotësisht. Më pas mund të aplikoni kremin hidratues. Sugjerohet të përdoret 1 herë në muaj.

*Për 4-6 ditë të gjitha qelizat e vdekura do të largohen në mënyrë natyale nga këmbët tuaja.

Përbërësit "magjik"

acidi glikolik AHA, acidi salicilik BHA, ekstrakt livando, vaj argani, ekstrakt mente

Lista e plotë e përbërësve

Water ,Alcohol Denat. ,Isopropyl Alcohol ,Lactic Acid ,Glycolic Acid ,Glycerin ,Propylene Glycol ,Butylene Glycol ,Potassium Hydroxide ,Arginine ,Hydroxyethylcellulose,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ,Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract,Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract,Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract ,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract,Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract ,Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract ,Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract,Salix Alba (Willow) Bark Extract ,Malva Sylvestris (Mallow) Leaf Extract,Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract,Paeonia Albiflora Root Extract,Sophora Flavescens Root Extract ,Scutellaria Baicalensis Root Extract ,Prunus Persica (Peach) Leaf Extract ,Rhus Semialata Extract ,Ginkgo Biloba Leaf Extract ,Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract,Portulaca Oleracea Extract ,Mentha Arvensis Extract,Punica Granatum Fruit Extract ,Pinus Palustris Leaf Extract ,Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract,Sophora Angustifolia Root Extract ,Charcoal Extract ,1,2-Hexanediol ,Snail Secretion Filtrate ,Aloe Barbadensis Leaf Juice ,Pentylene Glycol ,Caprylyl Glycol ,Illicium Verum (Anise) Fruit Extract,Urea ,Argania Spinosa Kernel Oil,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,Macadamia Ternifolia Seed Oil ,Salicylic Acid,Phenoxyethanol,Disodium EDTA ,Fragrance

 Marka TONYMOLY është krijuar në Nëntor të vitit 2006 falë mbështetjes së Tae Sung Industry, me bazë në Kore të Jugut. Emri i saj do të thotë "të vendosësh stil në paketim".  Kjo markë ofron produkte të shumëllojshme për kujdesin e lëkurës, me një fokus miqësor ndaj mjedisit, si edhe me përbërës natyral dhe organik, të patestuara në kafshë. Çdo produkt i blerë nga marka TONYMOLY do t'ju vijë në një paketim tepër argëtues. Të gjithë e duan rininë në çdo moshë, ndaj dhe TONYMOLY është e përkushtuar për të ofruar lëkurë rinore te klientët e saj duke i ofruar shkëlqim dhe rigjallërim. Edhe muzikantët nga grupet e njohura koreane si Jaxsen dhe Sanche të GOT7 preferojnë produktet e Tony Moly.

TONYMOLY Shiny Foot Super Peeling Liquid

1,100 ALL 1,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI