Kjo maskë flokësh nuk është ajo me majonezë që përdornin mamatë tona dikur. Thuajini lamtumirë përmes saj flokut të thatë, të pabindur dhe majave dyfishe. Formulimi me gjalpë Shea, vaj nga fara e Macadamias, ekstrakt nga e bardha e vezës, e ushqen flokun në thellësi, e hidraton, e zbut dhe i jep një shkëlqim të shëndetshëm. I mbron ato nga aplikimi i nxehtësisë. Mos u shqetësoni! Pas aplikimit, flokët do të mbajnë erë të ëmbël e të parezistueshme vaniljeje dhe të arrave Macadamia. Pasi të keni shpëlarë shampon, vendosni maskën e flokëve në gjatësinë e flokut (jo në rrënjë).

*250ml

Masazhojeni butësisht në flokë dhe prisni 3 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe shijoni flokët tuaja “të reja” plot shkëlqim.

Përbërësit "magjik"

 gjalpë Shea, vaj nga fara e Macadamias, ekstrakt nga e bardha e vezës.

Lista e plotë e përbërësve

Water,Dimethicone,Stearyl Alcohol,Cetyl Alcohol,Behentrimonium Chloride,C13-16 Isoparaffin,Cyclopentasiloxane,Isopropyl Alcohol,Macadamia Ternifolia Seed Oil,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter,Buteth-3,Citric Acid,Butylene Glycol,Tributyl Citrate,Egg Yolk Extract,Vinegar,Ethylhexylglycerin,Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate,Disodium EDTA,Phenoxyethanol,Imidazolidinyl Urea,CI 19140,CI 15985,Fragrance,

 Marka TONYMOLY është krijuar në Nëntor të vitit 2006 falë mbështetjes së Tae Sung Industry, me bazë në Kore të Jugut. Emri i saj do të thotë "të vendosësh stil në paketim".  Kjo markë ofron produkte të shumëllojshme për kujdesin e lëkurës, me një fokus miqësor ndaj mjedisit, si edhe me përbërës natyral dhe organik, të patestuara në kafshë. Çdo produkt i blerë nga marka TONYMOLY do t'ju vijë në një paketim tepër argëtues. Të gjithë e duan rininë në çdo moshë, ndaj dhe TONYMOLY është e përkushtuar për të ofruar lëkurë rinore te klientët e saj duke i ofruar shkëlqim dhe rigjallërim. Edhe muzikantët nga grupet e njohura koreane si Jaxsen dhe Sanche të GOT7 preferojnë produktet e Tony Moly.

TONYMOLY Haeyo Mayo Hair Nutrition Pack

1,400 ALL 1,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI