Dëshironi të keni të gjitha produktet "BESTSELLER" të markës SULWHASOO në një set? SULWHASOO Essential Perfecting Daily Routine, përmban:

SULWHASOO Essential Perfecting Balancing Water: Toner i renditur nr.1 për 5 vite radhazi. Qëndron mbi lëkurë butësisht dhe përthithet menjëherë. Ndihmon në balancimin e ph të lëkurës dhe e përgatit atë për përthithjen sa më të mirë të produkteve të tjera të rutinës tuaj, për një lëkurë të shëndetshme dhe të re në dukje!

*15ml/ 150ml

SULWHASOO Essential Perfecting Balancing Emulsion: Ky locion gjithashtu së bashku me tonerin e linjës është renditur nr.1 për 5 vite radhazi. Balancon yndyrën dhe lagështinë e nevojshme që i nevojitet lëkurës gjatë gjithë ditës. Për lëkurën e yndyrshme mund të përdoret në vendin e kremit hidratues, ndërsa për lëkurën me tendencë tharjeje mund të përdoret pas serumit për një ekstra doze hidratimi!

*15ml/ 125ml

SULWHASOO First Care Activating Perfecting Serum është produkti “bestseller” (më i shitur)! Mbi 400.000 konsumatorë e kanë ri-blerë minimalisht 10 herë, e renditur si esenca nr.1 per efektin anti-moshë për 9 vite rradhazi! Ky serum do t’ju rikthejë shkëlqimin e humbur me kalimin e viteve. Do të habiteni nga efektet e tij mbresëlënëse, pasi ndihmon në zbehjen e rrudhave, rikthen lagështinë dhe hidratimin e munguar dhe e bën lëkurën të shndritshme dhe plot freski.

*8ml

SULWHASOO Concentrated Ginseng Renewing Perfecting Cream: Krem hidratues, i cili ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës, duke forcuar barrierën mbrojtëse të saj dhe njëkohësisht ofron lëmim të vijave të holla dhe rrudhave, duke parandaluar shenjat e moshës.

*10ml

Të gjitha produktet e setit "Bestseller", kanë konsistencë të lehtë në trajtë xheli, për të depërtuar thellësisht në të gjitha shtresat e lëkurës. Seti përmban 2 produkte në sasi të madhe dhe 4 produkte sample në sasi "mini" për t'ju krijuar mundësinë që të provoni të gjitha produktet Essential Perfecting Skincare.

*Shënim: Për blerje të produkteve të markës SULWHASOO, nuk përfitohen pikë në Programin e Besnikërisë, por mund të aplikohen në të kuponat e uljes.

Përbërësit "magjik"

Jaum Balancing Complex

Lista e plotë e përbërësve

First Care Activating Serum EX

Ophiopogon Japonicus Root Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Water, Butylene Glycol, Alcohol, Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Nelumbo Nucifera Seed Extract, Polygonatum Officinale Rhizome/Root Extract, Lilium Tigrinum Flower/Leaf/Stem Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Adenophora Stricta Root Extract, Lycium Chinense Root Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Extract, Angelica Tenuissima Root Extract, Honey, Astragalus Membranaceus Root Extract, Biosaccharide Gum-1, Natto Gum, Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Juglans Regia (Walnut) Shell Extract, Portulaca Oleracea Extract, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Peg/Ppg-17/6 Copolymer, Glyceryl Polymethacrylate, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Potassium Carbomer, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Dextrin, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Chondrus Crispus (Carrageenan), Phenyl Trimethicone, Propanediol, Hydrogenated Lecithin, Propylene Glycol, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Fragrance

Essential Balancing Water EX 

Water / Aqua / Eau, Alcohol, Betaine, Butylene Glycol, Glyceryl Polymethacrylate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Peg/Ppg-17/6 Copolymer, Glycereth-26, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Polygonatum Officinale Rhizome/Root Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Phenoxyethanol, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Portulaca Oleracea Extract, Honey / Mel / Miel, Ethylhexylglycerin, Phenyl Trimethicone, Potassium Hydroxide, Fragrance / Parfum, Disodium Edta, Limonene, Natto Gum, Sodium Hyaluronate, Linalool, Propanediol, Beta-Glucan

Essential Balancing Emulsion EX 

Water / Aqua / Eau, Butylene Glycol, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Octyldodecyl Myristate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Ethylhexanoate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Phenoxyethanol, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Propanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Fragrance / Parfum, Honey / Mel / Miel, Carbomer, Lilium Candidum Bulb Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Polygonatum Officinale Rhizome/Root Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Alcohol, Limonene, Camellia Sinensis Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Sodium Hyaluronate, Poly-Sorbate 60, Sorbitan Isostearate, Linalool, Beta-Glucan, Natto Gum, Citronellol, Citral, Geraniol, Tbhq, Tocopherol

Concentrated Ginseng Renewing Cream

Water / Aqua / Eau, Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, Triethylhexanoin, Squalane, Hydrogenated Polyisobutene, 1,2- Hexanediol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Olivate, Cetearyl Alcohol, Methoxy Peg-114/Polyepsilon Caprolactone, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Fragrance / Parfum, Hydrolyzed Ginseng Saponins (Enzyme-Treated Red Ginseng Saponins), Glyceryl Caprylate, Arachidyl Glucoside, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Sodium Stearoyl Glutamate, Linalool, Panax Ginseng Root Extract, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Sodium Chloride, Honey / Mel / Miel, Limonene, Hydrogenated Lecithin, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Panax Ginseng Flower Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Polygonatum Odoratum Rhizome Extract, Myristic Acid, Arachidic Acid, Glucose, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Phytosphingosine, Sodium Polyaspartate, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Acetyl Heptapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hydroxide, Acetyl Octapeptide-3

Marka prestigjoze SULWHASOO u krijua në vitin 1966 nga z.Suh Sung-whan. Themeluesi u njoh me rëndësinë e bimëve medicinale koreane gjatë fëmijërisë, teksa ndihmonte nënën e tij në biznesin e vajit esencial të bimës Camellia, e më pas gjatë viteve që kaloi në Universitetin e Mjekësisë Orientale Kyunghee, duke zhvilluar kërkime shkencore mbi krijimin e formulimeve sa më inovative. Pikërisht në filozofinë e markës së tij, shprehet dashuria dhe përkushtimi ndaj këtyre bimëve mrekullibërëse. Për SULWHASOO-n, bukuria ideale qëndron në mjekësinë bimore koreane e frymëzuar nga urtësia aziatike. Fokusi i produkteve të saj luksoze nuk është vetëm në trajtimin e shenjave të dukshme, por edhe në gjetjen dhe adresimin e shkaqeve të problematikave të shfaqura në lëkurë. Ndryshe nga kompanitë e tjera koreane të bukurisë, SULWHASOO i mbetet besnik produkteve të tij tradicionale dhe sjell gjatë gjithë kohës versione të përmirësuara të formulimeve. Shembujt më të mirë që përcjellin këtë qasje janë "First Care Activating Serum" që zhvillohet për më shumë se 20 vjet dhe linja "Concentrated Ginseng EX" që përmirësohet prej më shumë se gjysmë shekulli.

SULWHASOO Essential Perfecting Daily Routine

20,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI