Kliko këtu për të parë setin "10 hapa për lëkurën normale”

Nëse poret e lëkurës suaj nuk janë shumë të dukshme në zonën T, ju ndodh rrallë të keni një shpërthim aknesh dhe nuk shfaqni sensitivitet nga përdorimi i produkteve të ndryshme të përkujdesjes ndaj lëkurës, atëherë lëkura juaj është normale. Ky set i përbërë nga 5 produkte është kuruar me shumë vëmendje nga Koral Secrets dhe premton një lëkurë të shëndetshme e plot shkëlqim.

      1. INNISFREE Apple Seed Cleansing

      2. HADA LABO Gokujyun Hyaluronic Acid Face Foam

      3. COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner

      4. THE PLANT BASE Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100

      5. INNISFREE Derma Formula Green Tea Probiotics Cream

 

*Çdo produkt ka madhësi të plotë.

Seti "5 hapa për lëkurën normale"

11,800 ALL 13,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI