Ky set kundër shenjave të moshës, i përbërë nga 5 produkte, është i krijuar nga Koral Secrets për t'i dhënë lëkurës suaj një pamje më rinore, duke parandaluar dhe luftuar vijat e holla dhe rrudhat. Duke përdorur në mënyrë të vazhdueshme produktet e këtij seti, do të arrini rezultate mbresëlënëse.

       1. NEOGEN Real Cica Micellar Cleansing Water

       2. THE PLANT BASE Nature Solution Natural Cleansing Foam

       3. SWANICOCO Multi Solution Vitamin Toner

       4. MISSHA Time Revolution Night Repair Probio Ampoule

       5. MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Cream

 

*Çdo produkt ka madhësi të plotë.

Seti "5 hapa kundër shenjave të moshës"

18,750 ALL 20,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI